Kandydaci w okręgu wyborczym Olsztyn [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 35, w którego skład wchodzą Olsztyn i powiaty ełcki, giżycki, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, gołdapski i węgorzewski.

Do okręgu nr 35 należą Olsztyn, powiat ełcki, powiat giżycki, powiat kętrzyński, powiat mrągowski, powiat nidzicki, powiat olecki, powiat olsztyński, powiat piski, powiat szczycieński, powiat gołdapski i powiat węgorzewski. W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymała Beata Bublewicz z PO. Mandat posła z tego okręgu uzyskali również Lidia Staroń, Janusz Cichoń, Andrzej Orzechowski, Paweł Papke z PO, Jerzy Szmit, Iwona Arent z PiS, Zbigniew Włodkowski, Urszula Pasławska z PSL, Tomasz Makowski z Ruchu Palikota oraz Tadeusz Iwiński z SLD.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Iwona Ewa Arent

Selim Chazbijewicz

Wojciech Kossakowski

Jerzy Wojciech Małecki

Szczepan Tadeusz Olbryś

Małgorzata Suświłło

Patryk Kozłowski

Tadeusz Plawgo

Karol Robert Marchel

Jerzy Antoni Gosiewski

Grażyna Barbara Senda

Marek Zawadka

Wioletta Czech

Sławomir Prusaczyk

Michał Piotr Wypij

Ewa Krzyżewska

Ewa Katarzyna Kunda

Elżbieta Ewa Wirska

Edward Ośko

Dariusz Stanisław Rudnik

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Mirosław Józef Pampuch

Katarzyna Anna Jekiel

Ireneusz Czerski

Jacek Kuleta

Anna Małgorzata Pieczkin

Waldemar Ryszard Klink

Dorota Anna d'Aystetten

Adam Arkadiusz Paderewski

Andrzej Wasilewski

Agnieszka Maria Wach

Michał Hejbudzki

Agnieszka Alicja Kobs

Adam Mariusz Ludkiewicz

Izabela Barbara Smolińska-Letza

Katarzyna Tomczyk

Dariusz Krystian Wiśniewski

Wojciech Mieczysław Konecko

Szymon Adam Pelinko

Aleksandra Jolanta Szczygło

Radosław Bloch

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Urszula Stefania Pasławska

Marian Tadeusz Podziewski

Tomasz Makowski

Wioletta Śląska-Zyśk

Sylwia Monika Jaskulska

Radosław Król

Marcin Marian Piwowarczyk

Elżbieta Łobodzińska-Młynarczyk

Ryszard Marek Kawczyński

Stanisław Bułajewski

Aneta Jolanta Stankiewicz

Dariusz Charubin

Teresa Kocbach

Ewa Ostrowska

Wojciech Ruciński

Jarosław Franczuk

Zygmunt Rząp

Zbigniew Sułek

Robert Karwowski

Leszek Adam Śpiewak

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Janusz Władysław Cichoń

Anna Wasilewska

Paweł Papke

Beata Maria Bublewicz

Andrzej Orzechowski

Eugeniusz Kazimierz Koch

Igor Chmieliński

Joanna Klaudia Michalska

Wojciech Zieliński

Jarosław Marek Słoma

Iwona Maria Królik

Aneta Napiórkowska

Tadeusz Ciborski

Izabella Maria Borkowska

Julian Osiecki

Ludwika Kropiewnicka

Przemysław Artur Burdyński

Katarzyna Sobiech

Robert Waraksa

Jolanta Piotrowska

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Andrzej Maciejewski

Tomasz Tadeusz Dudziak

Iwona Janina Możejko

Piotr Milewski

Piotr Cezary Lisiecki

Łukasz Zakrzewski

Elżbieta Śmigiel

Agnieszka Roszig

Piotr Niedźwiecki

Maja Olsztyn

Magdalena Kowalik

Wojciech Piotr Szewczak

Aneta Maria Świerżewska

Tomasz Pitura

Robert Janusz Jurkowski

Henryk Tadeusz Falkowski

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Tadeusz Iwiński

Maria Wanda Dzienisiewicz

Jerzy Mieczysław Czepułkowski

Wiesław Stanisław Kowalski

Krzysztof Rumiński

Mieczysław Aszkiełowicz

Anna Lorenz

Joanna Katarzyna Sosnowska

Katarzyna Tobolska

Krzysztof Kacprzycki

Jarosław Pieniak

Barbara Dawcewicz

Grzegorz Tomasz Gieda

Małgorzata Zwierzchowska

Paweł Schmidt

Beata Justyna Szulińska

Artur Janusz Fursewicz

Czesława Orzeł

Małgorzata Karolina Strenkowska

Marcin Robert Kulasek

Komitet Wyborczy KORWiN

Mariusz Robert Filipowicz

Joanna Michalewicz

Andrzej Piotr Wyrębek

Karol Błażej Nosek

Sławomir Dańczuk

Wojciech Janusz Górski

Dominik Golak

Konrad Sajkowski

Paweł Olender

Katarzyna Mróz

Mariusz Tomasz Cieślik

Agnieszka Nocna

Jacek Marek Siwko

Grzegorz Jacek Piwko

Martyna Lichacz

Krzysztof Paweł Fiedorowicz

Barbara Rainko

Krzysztof Rytelewski

Elżbieta Wronka

Anna Jakubowska

Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

Damian Dobkowski

Justyna Czerwińska

Korneliusz Emanuel Moczek

Dorota Barbara Drozdowska

Beata Magdalena Kadylak

Bartosz Zawadzki

Paulina Anna Witaszczyk

Michał Rafał Waleszczyński

Patrycja Magdalena Keller

Klaudia Anna Rosa

Anna Durka

Sylwia Januszewska

Paulina Peczyńska

Rafał Michał Lachowicz

Ewelina Magdalena Ostałowska

Marcin Jarosław Szewczyk

Komitet Wyborczy Partia Razem

Emilia Wioletta Konwerska

Jacek Jędrzejczyk

Katarzyna Skrok

Sebastian Piotr Nalazek

Magdalena Rutkowska

Grzegorz Artur Bobrowicz

Zofia Ludmiła Zuba

Michał Juńczyk

Maria Violetta Jasewicz

Artur Sobiela