Kandydaci w okręgu wyborczym Elbląg [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 34, w którego skład wchodzą Elbląg i powiaty bartoszycki, braniewski, działdowski, elbląski, iławski, lidzbarski, nowomiejski i ostródzki.

Do okręgu nr 34 należą Elbląg, powiat bartoszycki, powiat braniewski, powiat działdowski, powiat elbląski, powiat iławski, powiat lidzbarski, powiat nowomiejski, powiat ostródzki. W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymała Elżbieta Gelert. Mandat posła z tego okręgu uzyskali również Piotr Cieśliński, Sławomir Rybicki, Miron Sycz, Adam Żyliński, Tadeusz Naguszewski z PO, Leonard Krasulski, Zbigniew Babalski z PiS, Stanisław Żelichowski z PSL, Wojciech Penkalski z Ruchu Palikota.

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Róża Lucyna Krześniak

Łukasz Grużewski

Ludwik Zygmunt Warciński

Krzysztof Zenon Szczepanik

Maciej Wojciech Makuła

Dorota Krupka

Dorota Jakubowska-Szupiluk

Arkadiusz Chrościcki

Elżbieta Czerniawska

Paweł Sowa

Łukasz Dariusz Szymborski

Agnieszka Banaś

Anna Lewicka

Tatiana Anna Piątek

Mariusz Dudzik

Maciej Jan Fiedorowicz

Komitet Wyborczy Partia Razem

Barbara Brzezicka

Dariusz Andrzej Raszyński

Małgorzata Joanna Sandecka

Jakub Przemysław Gierej

Zuzanna Katarzyna Jakowicka

Adam Wachnik

Natalia Milena Woźniak

Piotr Jerzy Jelonkiewicz

Sylwia Rykaczewska

Maciej Jabłoński

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Małgorzata Barbara Prokop-Paczkowska

Władysław Mańkut

Bronisław Mazurkiewicz

Leszek Marian Klonowski

Grażyna Kłodnicka

Grzegorz Zawadzki

Magdalena Tuńska

Gabriela Walentyna Nowak

Michał Kamiński

Artur Józef Poddubiuk

Artur Hubert Kwaśniewski

Joanna Elżbieta Jaszczyk

Grażyna Jóźwiak

Grzegorz Adam Kastrau

Wincenty Marian Przyborowski

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Jacek Protas

Elżbieta Kazimiera Gelert

Piotr Cieśliński

Miron Sycz

Ewa Barbara Dembek

Michał Młotek

Sławomir Jan Willenberg

Dorota Szczurowska

Urszula Joanna Zakrzewska

Rafał Marszelewski

Magdalena Czarnocka-Kaptur

Ryszard Bogucki

Regina Szpindler

Małgorzata Agnieszka Zawodnik

Paweł Mateusz Giza

Paweł Szakiewicz

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Andrzej Sławomir Kobylarz

Monika Patra-Więckowska

Piotr Opaczewski

Rafał Józef Ślozowski

Anna Ławicka

Sebastian Kuźniewski

Ireneusz Andrzej Dzida

Zygmunt Wójcik

Karolina Anna Szawara

Mateusz Rogowski

Sylwia Sobczak

Wanda Chmielińska

Paweł Kuszner

Roman Kazimierczak

Ewa Alicja Dąbrowska

Łukasz Tulwiński

Komitet Wyborczy KORWiN

Artur Cezary Kalbarczyk

Tomasz Zawacki

Rafał Bojaczuk

Michał Szydlarski

Barbara Kaczmarczyk

Viktoria Kalbarczyk

Cezary Ludwiński

Danuta Ewa Szydlarska

Tomasz Jacek Kaczkowski

Łukasz Nosarzewski

Kaja Ewelina Szynkielewska

Norbert Krzysztof Wojewoda

Katarzyna Ludwińska

Sławomir Kowalski

Marta Maria Mazurewicz

Mateusz Bartosz Asztemborski

Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI

Wojciech Adam Penkalski

Barbara Jadwiga Kalbarczyk

Andrzej Kikoła

Stanisław Czesław Jasina

Marzena Maria Ołtuszewska

Sylwester Marian Jackowski

Volodymyr Gorshkov

Stanisław Romuald Nałęcz

Bartosz Grzegorz Kluba

Jolanta Kwaśniewska

Beata Wioletta Życzkowska

Elżbieta Monika Ruda

Janusz Jan Otręba

Monika Burzyńska

Jerzy Necio

Jolanta Maria Smolińska

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Piotr Żuchowski

Jolanta Elżbieta Szulc

Marek Zamojcin

Teresa Nowakowska

Małgorzata Krystyna Kozioł

Wojciech Zabłocki

Tomasz Sielicki

Andrzej Wiczkowski

Zbigniew Ziejewski

Elżbieta Aleksandra Woycicka

Iza Stankiewicz

Katarzyna Granacka

Marlena Beata Perzyńska

Ewa Monika Marszał

Tomasz Świniarski

Stanisław Żelichowski

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Leonard Seweryn Krasulski

Zbigniew Babalski

Jerzy Zbigniew Wilk

Karolina Motyka-Kozioł

Jacek Roman Pawlik

Robert Gontarz

Renata Maria Rochnowska

Adam Ołdakowski

Elżbieta Marianna Węglewska

Anna Zofia Ziembla

Marian Licznerski

Jerzy Zbigniew Ewertowski

Zbigniew Boćko

Czesława Kolasińska

Leon Limanowski

Joanna Kulczyk

Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

Paweł Jan Czerwiński

Krystian Kazimierz Bartołd

Klaudia Helena Proc

Monika Borowska

Karol Piotr Szczęsny

Aleksandra Paulina Matusiak

Łukasz Edward Brzozowski

Anna Dominika Myk

Bartosz Jakub Gębala

Emilia Popławska

Mariusz Adam Ostrowski

Katarzyna Jadwiga Duziak

Barbara Katarzyna Łaptos

Bartosz Marcin Wesołowski