Kandydaci w okręgu wyborczym Sosnowiec [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 32, w którego skład m.in. Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza i Jaworzno oraz powiaty będziński i zawierciański.

Do okręgu nr 32 należą Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, powiat będziński i powiat zawierciański. W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymał Wojciech Saługa z PO. Mandat posła z tego okręgu uzyskali również Beata Małecka-Libera, Piotr van der Coghen, Jarosław Pięta, Anna Nemś, Katarzyna Stachowicz z PO, Ewa Malik, Waldemar Andzel z PiS, Jerzy Borkowski z Ruchu Palikota oraz Witold Klepacz z SLD.

Złotowski Kosma Tadeusz

Latos Tomasz Edward

Kownacki Bartosz Józef

Bańkowska Anna Danuta

Krupa Łukasz Marcin

Kłopotek Eugeniusz

Sikorski Radosław Tomasz

Piotrowska Teresa

Olszewski Paweł Bartosz

Katulski Jarosław Paweł

Kozłowska Iwona Maria

Brejza Krzysztof

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Jerzy Borkowski

Sebastian Adrian Szaleniec

Halina Bronisława Sobańska

Andrzej Stanisław Szarawarski

Agnieszka Paulina Bucka

Aneta Justyna Mastalerz

Wacław Michał Chudzikiewicz

Iwona Marta Kiernożycka

Karol Kasza

Martyna Adamczyk

Justyna Agnieszka Cyran

Władysław Jan Nowak

Wioleta Barbara Bargieł-Jaros

Adam Zdzisław Żuchowicz

Tomasz Antoni Osuszek

Mariusz Jan Sowiński

Janina Gierek

Wojciech Marcin Nitwinko

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Beata Maria Małecka-Libera

Anna Ewa Nemś

Jarosław Pięta

Paweł Jerzy Bańkowski

Michał Łukasz Zając

Robert Artur Szpinda

Piotr Artur Van Der Coghen

Katarzyna Magdalena Kidawa-Kałka

Joanna Ewa Pruś

Anna Agnieszka Stolarska

Bartosz Artur Borowicz

Wanda Olko

Ewelina Maria Kondas

Piotr Ireneusz Piech

Marcin Jan Majewski

Zbigniew Tadeusz Koziak

Marcin Bernard Janeczek

Michał Marek Kaźmierczak

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Barbara Dolniak

Tomasz Piotr Kasprowicz

Dawid Tadeusz Orpych

Kamila Lucyna Kurzeja

Grzegorz Stanisław Pierzchała

Edyta Aneta Kozieł

Łukasz Tomasz Zub

Tomasz Wojciech Czernek

Grzegorz Marcin Brzeski

Aneta Beata Winter-Dziurowicz

Anna Teresa Badek

Przemysław Robert Wasilewski

Robert Marek Witecki

Karolina Anna Bochenek

Jacek Bogusław Olszewski

Agnieszka Monika Drab

Arkadiusz Tomasz Będkowski

Sławomir Andrzej Kurek

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Ewa Danuta Malik

Waldemar Franciszek Andzel

Dariusz Karol Starzycki

Robert Piotr Warwas

Danuta Czesława Nowicka

Małgorzata Wioletta Zarychta-Surówka

Jan Kubik

Andrzej Marcin Dubiel

Teresa Ewa Kosmala

Joanna Maria Szczepańska

Krzysztof Stanisław Furman

Andrzej Wiesław Sroka

Jerzy Paweł Reszke

Robert Julian Wanic

Renata Helena Gacek

Jadwiga Baczyńska

Paweł Ludwik Szopa

Paweł Jan Sokół

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Stanisław Dąbrowa

Janusz Kazimierz Ciołczyk

Joanna Jadwiga Ślusarczyk

Grzegorz Edward Zimnik

Ewa Anna Iwon

Mariusz Pawelec

Zbigniew Zenon Binko

Bożena Janina Wieczorek

Magdalena Masłowska

Maciej Daniel Kubiczek

Dariusz Piotr Janeczek

Ewa Barbara Janik

Violetta Helena Socholik

Teresa Natalia Mach

Teresa Ewa Zielińska

Kamil Mateusz Małota

Adam Stach

Marcin Mieczysław Latos

Komitet Wyborczy KORWiN

Dominik Łukasz Charasim

Maciej Marcin Szymocha

Zdzisław Edmund Zawada

Grażyna Bonawentura Masłowska

Mateusz Patryk Tworek

Błażej Marian Szkulik

Andrzej Adam Chrobot

Artur Jacek Borkowski

Dorota Kłębek

Przemysław Tadeusz Ciołczyk

Roksana Weronika Kieruzel

Rafał Krzysztof Szmer

Kinga Renata Rekucka

Maciej Dariusz Szczęsny

Karolina Teresa Łebek

Dawid Andrzej Matysiak

Maja Lidia Matys

Marta Bogumiła Miernik

Komitet Wyborczy Partia Razem

Jakub Dariusz Danecki

Aleksandra Katarzyna Musiał

Remigiusz Ryszard Jaworski

Anna Barbara Auguścik

Dobromir Kotnis

Joanna Barbara Chat

Bartosz Ryszard Jakubski

Karolina Maria Chałupska

Dominik Niedźwiecki

Joanna Falkowska

Łukasz Marek Wolny

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Barbara Stanisława Chrobak

Marcin Waszczuk

Jerzy Jan Janoska

Paweł Jerzy Pawlik

Adrian Damian Dróżdż

Anna Maria Fitrzyk

Marcin Grzegorz Góralczyk

Paweł Michał Mazur

Leszek Stanisław Surowiec

Janusz Marek Trzcionka

Andrzej Marek Duda

Karolina Klaudia Kozioł

Ewelina Beata Polewka

Milena Paulina Świerk

Agnieszka Białek