Kandydaci w okręgu wyborczym Katowice [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 31, do którego należą Katowice, Mysłowice, Piekary śląskie, Ruda Śląska, Siemanowice Śląskie, Świętochłowice i Chorzówpowiat oraz bieruńsko-lędzińsk.

Do okręgu nr 31 należą należą Katowice, Mysłowice, Piekary śląskie, Ruda Śląska, Siemanowice Śląskie, Świętochłowice, Chorzów oraz powiat bierucko-lędziński. W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymał Tomasz Tomczykiewicz z PO. Mandat posła z tego okręgu uzyskali również Danuta Pietraszewska, Marek Plura, Elżbieta Pierzchała, Ewa Kołodziej, Marek Wójcik, Jerzy Ziętek, Jan Rzymełka z PO, Wojciech Szarama, Grzegorz Tobiszowski, Maria Nowak z PiS, Andrzej Rozenek z Ruchu Palikota, Zbyszek Zaborowski z SLD.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Jerzy Marek Ziętek

Leszek Stanisław Boniewski

Jacek Karol Jeleń

Beata Monika Moroń

Tomasz Jan Żabiński

Adam Józef Pniok

Andrzej Michał Lach

Katarzyna Jadwiga Ławińska

Julitta Samolej

Justyna Barbara Cichoń

Dariusz Józef Maciąg

Agnieszka Halina Giletiuk

Przemysław Roman Sochacki

Jadwiga Sabina Stalmach

Beata Wiktoria Mozler

Krystyna Anna Palej

Janusz Redełkiewicz

Mirosław Chrząszcz

Alojzy Roman Baron

Krzysztof Gralikowski

Bożena Anna Galas

Dariusz Roman Bochenek

Aneta Łakota

Joanna Danuta Mika-Hadelka

Komitet Wyborczy Wyborców Zjednoczeni dla Śląska

Zbigniew Marian Kadłubek

Dietmar Artur Brehmer

Leszek Janusz Jodliński

Piotr Jan Białończyk

Jadwiga Julia Sebesta

Dawid Konrad Brehmer

Maria Zofia Śliwowska

Eugeniusz Adam Starzak

Zuzanna Marianna Górecka

Małgorzata Cecylia Łaszek

Oskar Henryk Mandla

Katarzyna Marta Elias

Karolina Irena Heliosz

Ewelina Barbara Pyrcz

Aleksandra Barbara Haładus

Ewa Eryka Mazur

Alfred Franciszek Babczyński

Izabela Cecylia Kołodziejczyk

Tomasz Domin Rochatka

Leon Sładek

Michał Łukasz Bąk

Roman Konrad Kiera

Eugeniusz Piotr Nagel

Piotr Paweł Snaczke

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Marian Zembala

Tomasz Kazimierz Tomczykiewicz

Danuta Róża Pietraszewska

Elżbieta Apolonia Pierzchała

Marek Krzysztof Wójcik

Wojciech Piotr Król

Jan Antoni Rzymełka

Mariola Barbara Szulc

Andrzej Jerzy Gościniak

Ewa Edyta Kołodziej

Krzysztof Marek Łazikiewicz

Zygmunt Konrad Klosa

Anna Brzeska

Sebastian Norbert Warzecha

Michał Józef Śliwiok

Michał Ryszard Kasperczyk

Zenon Eugeniusz Łuczak

Michał Adam Wojcieszek

Konrad Roman Kawelczyk

Jarosław Łukasz Wichura

Ewa Anna Gębicka-Matusz

Ewa Ludmira Marcińczak

Wioletta Janina Tkocz

Aleksandra Joanna Gajewska

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Monika Anna Rosa

Piotr Mariusz Dytkowski

Paweł Andrzej Koehler

Rafał Grzegorz Żelazny

Adam Wojciech Szymczyk

Małgorzata Barbara Sowa

Adam Tadeusz Lejman-Gąska

Sylwia Katarzyna Pezena

Krzysztof Wąsala

Tomasz Popielewicz

Ewa Maria Forreiter

Stanisław Kazimierz Styrylski

Adrian Woźniak

Beata Elida Machaj

Janusz Tomasz Pietrucha

Konrad Jan Bobrzecki

Iwona Maria Szymańska

Marcin Tomasz Stiller

Patrycja Luiza Pluta-Szymajda

Wojciech Stefan Miciński

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Grzegorz Karol Długi

Jacek Piwowarczuk

Mariusz Jan Tamowski

Jakub Tomasz Kalus

Adam Marian Trzebinczyk

Aldona Halina Werner

Joanna Grażyna Mizera-Zalejska

Anita Maria Skapczyk

Krzysztof Zbigniew Toboła

Marcin Wróblewski

Edyta Beata Szostok

Mateusz Robert Gruźla

Tadeusz Antoni Domżalski

Agnieszka Drożyńska

Dominika Alicja Sosińska

Aneta Anna Weihrauch

Daria Wioleta Dziura

Jolanta Mirosława Graca

Przemysław Danysz

Adam Bernard Klacka

Krzysztof Piotr Wostal

Bogusz Bogusław Domagała

Tomasz Arkadiusz Palka

Waldemar Janeda

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Grzegorz Józef Tobiszowski

Bożena Teresa Borys-Szopa

Michał Marek Wójcik

Jerzy Jan Polaczek

Maria Teresa Nowak

Wojciech Jerzy Poczachowski

Andrzej Stanisław Sośnierz

Andrzej Józef Drogoń

Piotr Aleksander Pietrasz

Piotr Franciszek Czarnynoga

Michał Janusz Luty

Marek Piotr Palka

Danuta Elżbieta Sobczyk

Grzegorz Tadeusz Kołodziejczyk

Krystyna Zofia Panek

Wojciech Ryszard Kosiba

Mariusz Piotr Wielkopolan

Janina Maria Zięba

Agnieszka Grażyna Sorek

Marcin Tomasz Pierończyk

Małgorzata Joanna Beker

Maria Stefania Durska

Katarzyna Monika Rędzio

Wojciech Tadeusz Ahnert

Komitet Wyborczy KORWiN

Przemysław Janusz Wipler

Tomasz Bogdan Brzezina

Magdalena Barbara Miczołek

Ewa Damaszek

Jacek Fidelis Błaszczyk

Beata Belkius-Słomka

Tomasz Andrzej Wrzeszczyński

Leszek Paweł Podzimski

Marzena Weronika Dzienniak

Marcin Paweł Rzepecki

Patryk Marcin Bińkowski

Andrzej Krzysztof Gałuszka

Agata Ewa Wyleżoł

Wojciech Witold Kaczmarek

Wiesław Polczyk

Ewa Aleksandra Zaniewska

Sławomir Artur Załuski

Sylwia Olczyk

Łukasz Konrad Cholewiński

Anna Ewa Michalik

Wiktoria Anna Wiśniewska

Gabriela Krystyna Derecka

Artur Tomasz Neukirch

Michał Rafał Markiewka

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Zbyszek Zaborowski

Monika Katarzyna Mika

Henryk Jan Moskwa

Monika Maria Paca-Bros

Jerzy Zygmunt Borowiec

Katarzyna Urszula Zapart

Krzysztof Marian Borszcz

Marianna Anna Zięba

Włodzimierz Roman Kwiatek

Małgorzata Krystyna Groniewska

Łukasz Dominik Rodzim

Natalia Monika Rygoł-Żurek

Bogdan Ludwik Sablik

Magdalena Małgorzata Szumańska

Józef Tomasz Opolko

Ewa Jeleń

Janusz Aleksander Mikitin

Marta Agnieszka Piotrowska

Jarosław Janusz Stopa

Monika Katarzyna Bereś

Tomasz Michał Bobrowski

Krystyna Anna Sokół

Mikołaj Stanisław Christ

Jolanta Maria Kopiec

Komitet Wyborczy Partia Razem

Marcelina Monika Zawisza

Jakub Stanisław Wilczek

Żaneta Joanna Szefer

Leszek Aleksander Kraszyna

Arnika Alina Kluska

Witold Szwedkowski

Izabela Maria Palińska

Łukasz Daniel Kacperski

Ewa Mariola Kwiecień

Dominik Marek Łaciak

Justyna Marta Mokry

Łukasz Jacek Zweiffel

Karolina Kinga Kostyra

Bartłomiej Brzozowiec

Monika Katarzyna Wycykał

Łukasz Adam Polański

Agata Anna Ogrodowczyk

Tomasz Władysław Jedziniak

Izabela Wanda Szobak

Tadeusz Jerzy Płaczek