Kandydaci w okręgu wyborczym podwarszawskim [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 20, do którego należą powiaty znajdujące się w pobliżu Warszawy.

Do okręgu nr 20 należą powiat grodziski, powiat legionowski, powiat nowodworski, powiat otwocki, powiat piaseczyński, powiat pruszkowski, powiat warszawski zachodni i powiat wołomiński. W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymał Mariusz Błaszczak z PiS. Mandat posła z tego okręgu uzyskali również Dariusz Rosati, Andrzej Halicki, Jadwiga Zakrzewska, Alicja Olechowska, Barbara Czaplicka, Zenon Durka i Andrzej Smirnow z PO, Jacek Sasin, Ludwik Dorn, Jan Szyszko z PiS, Artur Dębski z Ruchu Palikota oraz Janusz Piechociński z PSL.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Małgorzata Kidawa-Błońska

Michał Kamiński

Jadwiga Zakrzewska

Jan Orgelbrand

Alicja Olechowska

Daniel Putkiewicz

Kinga Gajewska

Elżbieta Smolińska

Bogumiła Więckowska

Dariusz Dziekanowski

Adam Łossan

Jolanta Koczorowska

Karol Bielec

Olga Wierzbicka

Jacek Czarnowski

Renata Nawotka

Andrzej Zieliński

Halina Bonecka

Magdalena Jóźwiak-Kurpiewska

Grażyna Orzechowska-Mikulska

Marek Kubicki

Zdzisława Zielińska

Aleksandra Śmietanka

Jan Grabiec

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Wanda Nowicka

Krzysztof Iszkowski

Katarzyna Szostak

Paweł Oleksiak

Wiesława Churawska

Zdzisław Litwińczuk

Izabela Zygmunt

Dariusz Wiśniewski

Magdalena Nieckarz

Piotr Trzaskoma

Wanda Majewska

Filip Krakowiak

Teresa Piwnik

Jerzy Klucz

Janina Milczarek

Marcin Księżak

Beata Jeziorska

Rafał Paszczuk

Halina Łazowska

Piotr Kruk

Jolanta Zawadzka

Mateusz Duda

Kamila Urbańska

Jan Górski

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Stanisław Tyszka

Czesław Przystawa

Andrzej Anusz

Paweł Kawarski

Ewa Hetmanek

Mariusz Słowik

Piotr Cieszkowski

Lucyna Wądołkowska

Dominik Mazur

Paweł Majewicz

Piotr Bakun

Agnieszka Trybuś

Ewelina Kowalska

Jerzy Caliński

Bartłomiej Bolesta

Anna Mikołajczyk

Ewelina Guzek

Milena Banach

Grażyna Bogucka

Piotr Filipek

Dariusz Petryka

Łukasz Jończyk

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Mariusz Błaszczak

Andrzej Smirnow

Jacek Sasin

Anita Czerwińska

Jan Szyszko

Magdalena Merta

Katarzyna Lubiak

Krzysztof Kawęcki

Wojciech Ołdakowski

Piotr Uściński

Ewa Borodzicz

Mirosław Paciorek

Anna Wieszczycka

Edyta Żyła

Andrzej Wróblewski

Izabella Dziewiątkowska

Piotr Wojciechowski

Konrad Michalski

Dariusz Wieteska

Dariusz Nowak

Danuta Tyniec

Michał Kucharski

Magdalena Beyer

Maciej Pawlicki

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Kamila Gasiuk-Pihowicz

Piotr Kandyba

Joanna Staniszkis

Agnieszka Rynecka

Wiesław Getter-Bąk

Renata Gut

Cezary Pietruch

Zbigniew Małecki

Małgorzata Kossut

Zbigniew Piśniak

Henryk Kułakowski

Dorota Sulima

Małgorzata Łukaszewicz

Przemysław Iskrzak

Aleksandra Bednarek

Wojciech Mincewicz

Katarzyna Misztela

Maciej Lipiński

Błażej Banasik

Monika Botfińska

Dariusz Pelc

Mariusz Chrapiński

Bożena Dancewicz

Andrzej Wysoczański

Komitet Wyborczy KORWiN

Piotr Bryczkowski

Adam Majcher

Jan Komosa

Jakub Bagiński

Magdalena Piwnikiewicz

Paweł Podleśny

Gabriela Wodzyńska

Jan Woźniak

Mariusz Błażejewski

Kacper Korwin-Mikke

Milena Bochowicz

Sławomir Guzik

Konrad Reszczyk

Robert Szymański

Jarosław Korzynow

Martyna Czerwińska

Beata Smoszyńska

Grażyna Świderska

Ewa Kowarzyk

Jacek Zieliński

Krzysztof Mogilski

Agnieszka Szonert

Iwona Sosnowska

Rafał Pazio

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Janusz Piechociński

Bożena Żelazowska

Artur Dębski

Dorota Stalińska

Radosław Rybicki

Józef Zalewski

Dariusz Grajda

Sylwester Jagodziński

Marek Wieżbicki

Mirosław Pszonka

Agnieszka Kuźmińska

Marek Książek

Przemysław Cichocki

Magdalena Biernacka

Paweł Bednarczyk

Ilona Nasiadka

Agnieszka Gryglas

Emil Sawicki

Adam Markuszewski

Krzysztof Radkowski

Magdalena Górska

Jolanta Nowak

Aleksandra Wojciechowska

Erwina Ryś-Ferens

Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

Mateusz Młynarczyk

Rafał Bembas

Robert Stępień

Bartłomiej Kostka

Daniel Zalewski

Joanna Glinicka

Małgorzata Chojnacka

Monika Świadek

Gabriela Miernowska

Michał Knecht

Katarzyna Matusiewicz

Justyna Niezgoda

Adrian Kuczyński

Marcin Kuczyński

Patrycja Bąk

Magdalena Bembas

Komitet Wyborczy Partia Razem

Justyna Samolińska

Marcin Górski

Monika Skowrońska

Mateusz Stefankowski

Ewelina Rąbkowska

Maciej Rolecki

Emilia Kijewska

Dominik Tomaszewski

Marta Paszkowska

Marcin Wojtczuk

Joanna Przygodzka

Norbert Tomaszewski

Ilona Dmowska-Wołoszyn