Kandydaci w okręgu wyborczym Warszawa [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 18, do którego należy całe miasto stołeczne Warszawa.

W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymał Donald Tusk. Mandat posła z tego okręgu uzyskali też Małgorzata Kidawa-Błońska, Joanna Fabisiak, Roman Kosecki, Jolanta Hibner, Andrzej Czuma, Andrzej Halicki, Krzysztof Tyszkiewicz, Alicja Dąbrowska, Tadeusz Ross, Michał Szczerba, Leszek Jastrzębski z PO, Jarosław Kaczyński, Nelli Rokita-Arnold, Paweł Poncyljusz, Karol Karski, Jan Ołdakowski, Artur Górski z PiS oraz Marek Borowski, Ryszard Kalisz z komitetu Lewica i Demokraci.W tym roku z okręgu warszawskiego startuje 372 kandydatów.

Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu

Mariola Rabczon-Mazowiecka

Krystyna Krzekotowska

Bożena Łojko

Mariusz Syska

Ewa Wierzbowska

Wojciech Kałkusiński

Hubert Olejniczak

Aleksandra Potok

Małgorzata Palczewska

Andrzej Gorczyński

Halina Prutis

Joanna Ziemba

Kazimierz Kłosiński

Jerzy Lubomirski

Małgorzata Zaufal

Hanna Kotarba-Gajewska

Jadwiga Piekarska

Wioletta de Charry

Małgorzata Stalska-Kajzer

Barbara Rosłon

Karol Strzała

Artur Mróz

Dariusz Jurewicz

Andrzej Łukaszuk

Michał Górski

Marta Chełchowska

Katarzyna Orłowska

Jakub Kowalski

Sebastian Szymanek

Waldemar Świeczka

Maximilian Kajzer

Iwona Krzekotowska-Olszewska

Grzegorz Dworak

Małgorzata Buńkowska

Jarosław Palczewski

Łukasz Kramarski

Zbigniew Tazbir

Renata Wasylów

Krystyna Łoś-Ostrowska

Marcin Olszewski

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Barbara Nowacka

Katarzyna Piekarska

Krystian Legierski

Piotr Szumlewicz

Joanna Erbel

Rafał Skąpski

Dorota Grochala

Artur Wróblewski

Aleksandra Olejniczak

Sebastian Gajewski

Ewa Sufin-Jacquemart

Krzysztof Szamałek

Ewa Kozicka

Dariusz Klimaszewski

Irena Chmiel

Witold Harasim

Elżbieta Jastrzębska

Wojciech Ożdżeński

Małgorzata Rawińska

Cezary Żurawski

Anna Kutyńska-Nidecka

Dariusz Budyta

Katarzyna Werczyńska

Andrzej Wróblewski

Karolina Skowron

Zbigniew Żaba

Hanna Nowicka

Paweł Adamski

Urszula Szewczak

Konrad Ćwikliński

Danuta Walicka-Jesiotr

Andrzej Bychowski

Alicja Słupska

Tadeusz Jaworski

Beata Nowak

Arkadiusz Woźniak

Izabella Kwiatkowska

Piotr Rączkowski

Katarzyna Sykuła

Piotr Gadzinowski

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Ewa Kopacz

Andrzej Halicki

Joanna Kluzik-Rostkowska

Joanna Fabisiak

Łukasz Abgarowicz

Jacek Kozłowski

Marcin Święcicki

Alicja Dąbrowska

Michał Szczerba

Roman Kosecki

Ligia Krajewska

Ewa Czeszejko-Sochacka

Aleksander Janiak

Piotr Kołomycki

Katarzyna Bornowska

Łukasz Kubik

Krzysztof Skolimowski

Małgorzata Żuber-Zielicz

Marek Suchański

Jolanta Miśkiewicz

Ewa Kluś

Helena Cichocka

Marcin Kozaczuk

Joanna Waligóra

Elżbieta Kułakowska

Edyta Leśniak

Anna Kossak

Andrzej Bobowski

Mariola Borowska

Andrzej Tyburczy

Daniel Łaga

Dawid Piec

Piotr Karczewski

Hanna Kosowska

Jerzy Kulesza

Marta Brola-Pietruczuk

Jarosław Koszewski

Anna Wąsik

Marcin Klimaszewski

Michał Mazowiecki

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Ryszard Petru

Kornelia Wróblewska

Zbigniew Gryglas

Dagmara Chmielewska

Magdalena Lipińska-Derlikowska

Andrzej Krzak

Grzegorz Bogucki

Jacek Bartyzel

Maciej Jakaczyński

Jolanta Zjawińska

Magdalena Taborska

Anna Biniszewska

Jacek Somorowski

Radosław Piontek

Tadeusz Serafiński

Anna Ambroziak

Aleksandra Szymańczyk

Anton Bubiel

Magdalena Rutkowska

Piotr Jurkiewicz

Adam Matusik

Arkadiusz Wójcik

Katarzyna Braś

Radosław Zasadziński

Agnieszka Góra

Ewa Kacprzak-Szymańska

Michał Wierzchowiecki

Ewa Sadowska-Cieślak

Maria Branicka

Mariusz Malinowski

Katarzyna Kamińska

Katarzyna Pacak

Magdalena Wojciechowska

Marcin Pawełczyk

Przemysław Łuszczki

Marek Brociek

Jacek Zawadzki

Magdalena Sapińska

Elżbieta Stawecka

Adam Kądziela

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Paweł Kukiz

Grzegorz Zatorski

Mirosław Piesak

Jacek Wilk

Paweł Wołczański

Małgorzata Bukowska

Daniel Wiśniewski

Balli Marzec

Remigiusz Zarzycki

Arkadiusz Urban

Rafał Otoka-Frąckiewicz

Witold Tumanowicz

Monika Zając

Katarzyna Kownacka

Marcin Rola

Paweł Olewiński

Paweł Dziekanowski

Aleksandra Jarosińska

Andrzej Ruszczyński

Jacek Poddębniak

Tomasz Judycki

Marta Szutkowska-Kiszkiel

Monika Gorzkowska

Jolanta Rostkowska

Katarzyna Janicka

Tadeusz Araszkiewicz

Justyna Banach

Krzysztof Szczotka

Arkadiusz Czak

Artur Dobrowolski

Paulina Zaręba-Fus

Kamila Gałek

Irmina Ochenkowska

Sandra Małyszek

Michał Kuczyński

Adam Stalerzuk

Dominik Hernik

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński

Mariusz Kamiński

Małgorzata Gosiewska

Artur Górski

Witold Kołodziejski

Jarosław Krajewski

Ewa Tomaszewska

Lech Łuczyński

Andrzej Melak

Małgorzata Wypych

Paweł Lisiecki

Jan Kasprzyk

Cezary Jurkiewicz

Adam Buława

Filip Frąckowiak

Barbara Augustynowicz-Figat

Marcin Gugulski

Katarzyna Newelska-Pedowicz

Jacek Ozdoba

Elżbieta Olejnik

Błażej Poboży

Michał Grodzki

Rafał Dorosiński

Anna Drewniak

Christian Młynarek

Iwona Bandych-Najdowska

Paweł Terlecki

Ewa Smalcerz

Edmund Świderski

Beata Nowosielska

Piotr Szyszko

Małgorzata Zaremba

Michał Kondrat

Helena Łopińska

Andrzej Olszewski

Katarzyna Wanat

Artur Wosztyl

Anna Kaczmarska

Małgorzata Słomińska

Marek Krukowski

Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej

Piotr Ikonowicz

Iwona Łukasik

Anna Nowak

Zbigniew Kaźmierczak

Irmina Wacko-Daniszewska

Milena Sałanowska

Beata Kardasiewicz

Tomasz Jastrzębski

Katarzyna Sulkowska

Jolanta Kamińska

Aleksander Sulkowski

Mirosław Doliński

Eugeniusz Orłow

Monika Gawinek

Teresa Drabczyk

Marek Kiełbowicz

Maciej Tatarynowicz

Krzysztof Ciemny

Dorota Woźniak

Bogdan Bugajski

Katarzyna Tylko

Hanna Paradowska

Leszek Nowak

Beata Romańska-Wierzbicka

Konrad Kardasiewicz

Krzysztof Salich

Marek Wasiak

Damian Duszczenko

Komitet Wyborczy KORWiN

Janusz Korwin-Mikke

Tomasz Sommer

Miriam Shaded

Paweł Miszczuk

Krzysztof Woźniak

Wojciech Jędrzejczyk

Krzysztof Bronowski

Rafał Kozicki

Grzegorz Bereda

Przemek De Skuba Skwirczyński

Katarzyna Zaleśna

Adam Marszewski

Adam Wojtacki

Michał Sobierajski

Marek Mucha

Jarosław Kucharski

Krzysztof Zieliński

Andżelika Walaszek-Pokora

Joanna Krzysztofik

Sławomir Dąbrowski

Krzysztof Olędzki

Damian Marks

Aleksandra Orłowska

Jarosław Modzelewski

Janusz Kunowski

Grzegorz Świderski

Natalia Ostrowska

Katarzyna Mikołajczak

Krzysztof Daszkiewicz-Bortnowski

Adam Król

Agnieszka Strzoda

Beata Todorowska-Wojtas

Rafał Delakowicz

Danuta Skarbek

Michał Wołoszyn

Michał Kaczyński

Anna Pruska-Wiszniowska

Agnieszka Banaszek

Agnieszka Kutyłowska

Kamila Stefanek-Bawolska

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Tomasz Jędrzejczak

Michał Strąk

Katarzyna Olejnik

Teresa Wyszyńska

Teresa Bogiel

Lucyna Wasilewska

Anna Panas

Zbigniew Kaliszyk

Walentyna Rakiel-Czarnecka

Kamil Nowosielski

Joanna Durakiewicz

Małgorzata Tyszka-Hebda

Antoni Midura

Katarzyna Kępka

Zbigniew Czaplicki

Tatiana Garstka

Antoni Wasilewski

Małgorzata Rękas

Paulina Nazaruk

Mariusz Rzepniak

Izabela Stelmańska

Wiesław Kołodziejski

Karolina Misiejko-Popkowska

Sylwester Chołast

Jerzy Mazurek

Karol Bielski

Marian Sołobodowski

Maria Dudzik

Tomasz Skoczek

Agata Grudowska

Józef Wróblewski

Teofil Stanisławski

Adam Mroczkowski

Krzysztof Handke

Elżbieta Kopacz

Michał Taborowicz

Dariusz Ligęza

Anna Zawitkowska

Anna Górecka

Dariusz Loranty

Komitet Wyborczy Partia Razem

Adrian Zandberg

Katarzyna Paprota

Tomasz Rawski

Van Anh Dam

Marek Pokropski

Monika Domanowska

Jakub Bazylak

Monika Kostera

Mateusz Olechowski

Zuzanna Cichowska

Jakub Rozenbaum

Anna Halbersztat

Marcin Małecki

Dorota Kuczewska

Piotr Szmielew

Aleksandra Kwiatkowska

Remigiusz Sosnowski

Lidia Domańska

Jan Zygmuntowski

Małgorzata Adamczyk

Tomasz Piątek

Maria Ferenc Piotrowska

Artur Dąbrowski

Karolina Partyga

Filip Sieczkowski

Ewa Majewska

Jerzy Kociatkiewicz

Więcej o: