Kandydaci w okręgu wyborczym Siedlce i Ostrołęka [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 18, do którego należą Siedlce, Ostrołęka i powiaty garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski i wyszkowski.

Do okręgu nr 18 należą Siedlce, Ostrołęka, powiat garwoliński, powiat łosicki, powiat makowski, powiat miński, powiat ostrołęcki, powiat ostrowski, powiat pułtuski, powiat siedlecki, powiat sokołowski, powiat węgrowski i powiat wyszkowski. W wyborach do Sejmu w 2011 najwięcej głosów otrzymał Marek Sawicki z PSL. Mandat posła z tego okręgu uzyskali również Krzysztof Tchórzewski, Krystyna Pawłowicz, Arkadiusz Czartoryski, Henryk Kowalczyk, Grzegorz Woźniak z PiS, Czesław Mroczek, Jacek Kozaczyński, Andrzej Kania z PO, Krzysztof Borkowski z PSL, Stanisława Prządka z SLD oraz Bartłomiej Bodio.

Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"

Krzysztof Goławski

Marlena Puzia

Dariusz Kruszka

Mateusz Paudyna

Bogdan Kulas

Alina Słowińska

Mariusz Soczewka

Marcin Stefaniuk

Angelika Rębiszewska

Marek Reszka

Aleksandra Soszyńska

Cezary Gul

Barbara Wójcik

Ewa Drzewiczak

Mateusz Krasnodębski

Krzysztof Frąckowiak

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Marek Zagórski

Krzysztof Tchórzewski

Arkadiusz Czartoryski

Henryk Kowalczyk

Krystyna Pawłowicz

Grzegorz Woźniak

Teresa Wargocka

Marian Piłka

Dariusz Andrzejewski

Krzysztof Winiarski

Urszula Kapusta

Katarzyna Klimiuk

Elżbieta Woźniak-Sionek

Dorota Skrzypek

Eliza Drewnowska

Marek Gałązka

Zdzisław Żochowski

Zofia Czyż

Małgorzata Brodzik

Anna Brodacka-Bartoszuk

Krzysztof Filipek

Joanna Bala

Marcin Fidura

Daniel Milewski

Komitet Wyborczy Partia Razem

Marta Nowak

Artur Karpiński

Dorota Olko

Michał Skrzyniarz

Monika Godlewska

Grzegorz Hajduk

Małgorzata Glatz

Norbert Miętus

Katarzyna Murawska

Krzysztof Brodowicz

Agata Tomaszewska

Wojciech Kuśmierek

Paulina Łopatniuk

Łukasz Bastrzyk

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Marek Sawicki

Tadeusz Nalewajk

Krzysztof Borkowski

Mirosław Augustyniak

Rafał Kowalczyk

Maria Całka

Stanisław Jastrzębski

Krzysztof Bałdyga

Antoni Tarczyński

Andrzej Suchenek

Dorota Bojdo

Anna Górska

Antoni Bombik

Teresa Orowiecka

Marek Błaszczak

Hanna Wocial

Iwona Księżopolska

Dorota Czyż

Magdalena Kurak

Agnieszka Dusińska

Anna Wieczorek

Mariusz Kozera

Jolanta Wakulińska

Ryszard Smolarek

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Anna Siarkowska

Paweł Jakowicki

Piotr Głowacki

Adam Sulewski

Piotr Lisiewski

Andrzej Wójcik

Grażyna Połaska

Rafał Filipowicz

Maciej Szcześnik

Sebastian Tyszczuk

Hubert Piwowarczyk

Karol Figaj

Paulina Ampulska

Michał Czajka

Alfred Filipek

Agata Serafin

Jacek Gajownik

Milena Iwanowska

Zofia Kowalska

Urszula Zięba

Anna Jakimowicz

Urszula Zawistowska

Zbigniew Dąbrowski

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Paulina Piechna-Więckiewicz

Kamil Żebrowski

Jacek Krupa

Zbigniew Jaszczuk

Beata Zygmunt

Jolanta Abramczyk

Piotr Podolecki

Wacław Kruszewski

Katarzyna Karwacka

Barbara Domańska

Tadeusz Czyżewicz

Paweł Lipowski

Katarzyna Szymaniuk

Henryk Bąk

Barbara Bagińska

Adam Kowalczyk

Małgorzata Sikorska

Izabela Trzpil

Robert Idycki

Jacek Domarecki

Krzysztof Hyży

Stefan Kolosek

Błażej Makarewicz

Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej

Robert Banasiuk

Marta Koziróg

Wiesław Rypina

Monika Marciniak

Stanisław Wicenciak

Kazimierz Miąsek

Paweł Ożarowski

Krzysztof Mikuliszyn

Iwona Wysocka

Ernest Walasek

Julianna Korneluk

Olga Saczuk

Wioletta Falkowska-Grzymała

Iwona Kaniewska

Jacek Gryglas

Monika Kania

Edyta Bryzek-Muszyńska

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Jolanta Hibner

Czesław Mroczek

Elżbieta Lanc

Mariusz Popielarz

Marta Sosnowska

Patrycja Chmiel

Stefan Gora

Jolanta Jastrzębowska

Mieczysław Szymalski

Marcin Kulicki

Witold Składanowski

Bogumiła Wujek

Norbert Wilbik

Janusz Świderski

Beata Kraska-Romanowska

Paweł Środa

Hanna Kelleher

Hanna Szymborska

Karol Minarczuk

Beata Waryńska-Majerowicz

Sylwia Czubkowska

Andrzej Daniluk

Adam Koseski

Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Magdalena Daniel

Włodzimierz Tomczuk

Arkadiusz Darocha

Marcin Romański

Katarzyna Nowicka

Dariusz Tomala

Katarzyna Trzaska

Jacek Podbielski

Stanisława Kilińska-Vögele

Waldemar Kosiorek

Konrad Markowski

Dorota Jastrzębska

Dariusz Dymek

Tomasz Sokołowski

Magdalena Bryk-Duda

Marek Piwko

Joanna Bartnicka

Marcin Sutryk

Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI

Zenon Paśnicki

Sylwia Michalec

Eugeniusz Hutkowski

Piotr Warowny

Marta Borowa

Radosław Gugała

Ewelina Pytlak

Sabina Lipińska

Bogdan Kąkol

Hanna Łuka Kosel

Ewelina Brojek

Adrian Szurowski

Adrian Deluga

Grzegorz Montewka

Małgorza Szymczyk

Halina Potkaj

Sławomir Cyrych

Grzegorz Wrzosek

Komitet Wyborczy KORWiN

Paweł Wyrzykowski

Izabela Reduch

Krystian Jaworski

Piotr Stefaniuk

Jakub Żmudziński

Adrian Jaszczak

Hanna Socharska

Paulina Grzeszczuk

Jakub Gągol

Bogumiła Lipińska

Michał Pióro

Tomasz Romanyszyn

Aneta Salamon

Łukasz Zdunek

Ewa Rosłan

Mateusz Kozłowski

Wanda Ługowska

Piotr Sobieszuk

Maciej Czaplicki

Ewa Kądziela

Sławomir Janowski

Anna Korwin-Mikke

Stanisław Górski

Roman Składanowski