Kandydaci w okręgu wyborczym Bydgoszcz [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 4, do którego należą Bydgoszcz oraz powiaty bydgoski, inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, świecki, tucholski i żniński.

W poprzednich wyborach do Sejmu w 2011 najwyższą liczbę głosów w okręgu nr 4 uzyskał Radosław Sikorski z Platformy Obywatelskiej - ponad 91 tys. Najwięcej mandatów w tym okręgu uzyskało PO 6, drugie było PiS 3, następnie Ruch Palikota jeden, SLD jeden i PSL jeden.

Do Sejmu w 2011 roku dostali się:

Złotowski Kosma Tadeusz, Latos Tomasz Edward, Kownacki Bartosz Józef, Bańkowska Anna Danuta, Krupa Łukasz Marcin, Kłopotek Eugeniusz, Sikorski Radosław Tomasz, Piotrowska Teresa, Olszewski Paweł Bartosz, Katulski Jarosław Paweł, Kozłowska Iwona Maria i Brejza Krzysztof.

Kandydaci z listy KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"

Emilia Janowicz

Regina Tomaszewska

Janusz Silski

Paweł Rywolt

Sławomir Walecki

Krystyna Jarocka

Paulina Szpręglewska

Michał Bigosiński

Elżbieta Łangowska

Radosław Karaszewski

Beata Łangowska

Adam Leszczyński

Marcin Dziedzic

Mateusz Siemiątkowski

Tomasz Szopiński

Kandydaci z listy KORWiN

Marcin Sypniewski

Robert Bocian

Marcin Pilarski

Dominik Kalinowski

Seweryn Stadnicki

Łukasz Pietrzak

Dorota Paprzycka

Andrzej Ignatowicz

Dorota Rutkowska-Spicera

Alicja Trojan

Krzysztof Spinek

Paweł Jasiński

Dorota Andruszkiewicz

Adrian Treder

Kamil Politowicz

Maciej Grzesiński

Michał Woliński

Dorota Wiśniewska-Ludwig

Patrycja Nowicka

Natalia Tyrańska

Marta Pawłowska

Aleksandra Ogrodowska-Sajna

Krzysztof Pastuszka

Paweł Głuszkowski

Kandydaci z listy PSL

Eugeniusz Kłopotek

Ewa Mes

Dariusz Kurzawa

Marek Domżała

Zofia Kozłowska

Ewa Czapiewska-Siekierka

Tadeusz Zaborowski

Franciszek Koszowski

Ewa Ankiewcz-Jasińska

Katarzyna Sadowska

Teresa Listewnik

Aleksandra Szubarga-Dworek

Andrzej Sieradzki

Aleksandra Stanek

Anna Wolender

Zbigniew Kapusta

Małgorzata Wajer

Elżbieta Zakryś

Adam Oler

Stanisław Buś

Bogdan Januszewski

Joanna Grzanka-Bogatek

Paweł Sankowski

Eligiusz Patalas

Kandydaci z listy Partia Razem

Bartosz Nowaczyk

Karolina Żakowicz

Michał Świtalski

Ewa Kieferling

Michał Mierzwa

Paulina Brzoza

Michał Musielak

Bogumiła Mierzwa

Paweł Bytner

Wanda Cacha

Damian Rzadkiewicz

Julia Wojciechowska

Paweł Gajda

Kandydaci z listy Kukiz'15

Paweł Skutecki

Piotr Najzer

Sebastian Kołacki

Luiza Kubacka

Marek Browiński

Tomasz Bracka

Maja Kurlandt-Oświecińska

Wojciech Dworzecki

Tomasz Milewski

Krzysztof Rydzkowski

Dawid Mielczarski

Teresa Woźniak

Renata Włazik

Marek Lewandowski

Teresa Doczekalska

Agnieszka Bykowska

Lilla Szpojda

Jerzy Woźniak

Weronika Szendel

Karol Czerkawski

Kandydaci z listy PiS

Tomasz Latos

Piotr Król

Bartosz Kownacki

Ewa Kozanecka

Andrzej Walkowiak

Edmund Mikołajczak

Łukasz Schreiber

Maciej Szota

Silvana Oczkowska

Grażyna Szabelska

Bartosz Bembnista

Wojciech Niemczyk

Elżbieta Wysocka

Marek Kiełpiński

Honorata Züger

Józef Znamirowski

Magdalena Siwak

Iwona Stachel

Leszek Kaczyński

Anna-Maria Szymańska

Jerzy Łaganowski

Maciej Różycki

Agnieszka Nowacka

Marek Witkowski

Kandydaci z listy PO

Zbigniew Pawłowicz

Teresa Piotrowska

Paweł Olszewski

Krzysztof Brejza

Iwona Kozłowska

Grażyna Ciemniak

Łukasz Krupa

Aleksandra Nowakowska

Adam Gatner

Halina Janowska-Giłka

Elżbieta Rusielewicz

Bartosz Nowacki

Wojciech Bethke

Marek Sobczak

Maria Wróbel

Grzegorz Gaca

Marek Staszczyk

Edward Hartwich

Paulina Popa

Daniel Szłapiński

Michał Wąsowicz

Paulina Gatza

Dominik Malicki

Robert Sycz

Kandydaci z listy KWW Zbigniewa Stonogi

Leszek Posłuszny

Marcin Cymbaluk

Patryk Kempiński

Kamila Bejenka

Bartosz Gralla

Anna Adamska

Magdalena Bruska

Marcin Rożankowski

Żaneta Krzemińska

Magdalena Chrzaniuk

Dariusz Bąk

Remigiusz Rodźko

Filip Betlejewski

Paweł Karczmarek

Kandydaci z listy NowoczesnaPL

Michał Stasiński

Joanna Czerska-Thomas

Małgorzata Głogowska

Piotr Jurkowski

Małgorzata Piotrowska-Skrzypek

Tomasz Jutrowski

Maciej Zieliński

Martyna Specjał

Michał Grzybowski

Joanna Poziemska

Jarosław Kubiak

Jolanta Powierska-Czarny

Rafał Minichowski

Ewa Lichocka-Koziatek

Izabela Domańska

Ilona Batog

Jakub Morkowski

Małgorzata Kozera

Radosław Beer

Marta Korsak

Agnieszka Skrzypczyk

Marzena Urbaniak

Szymon Pankanin

Sebastian Brusik

Kandydaci z listy Zjednoczona Lewica

Krzysztof Gawkowski

Anna Mackiewicz

Piotr Hemmerling

Mateusz Nesterok

Włodzimierz Figas

Tomasz Krzesiński

Wiesław Menard

Tomasz Majewski

Kamil Patalon

Beata Krajewska

Aleksandra Sobańska

Edyta Szulc

Mariola Mosiądz-Śmigiel

Sebastian Grochowalski

Elżbieta Kamińska-Zielińska

Anna Ludwisiak-Kawecka

Waldemar Kubiak

Magdalena Górecka

Hanna Rydzik

Wioletta Nowacka

Wiesława Arent

Jerzy Kołomyjec

Józef Frontczak

Arkadiusz Trojanowski

Więcej informacji na temat wyborów parlamentarnych znajdziecie w portalu MamPrawoWiedziec.pl