Kandydaci w okręgu wyborczym Bielsko-Biała [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 27, do którego należą miasto Bielsko-Biała oraz powiaty bielski, cieszyński, pszczyński i żywiecki.

W poprzednich wyborach do Sejmu w 2011 najwyższą liczbę głosów w okręgu nr 27 uzyskała Mirosława Nykiel z Platformy Obywatelskiej - ponad 43 tys. Najwięcej mandatów w tym okręgu uzyskało PO 5, drugie było PiS 3 i Ruch Palikota jeden.

Do Sejmu w 2011 dostali się:

Szwed Stanisław

Falfus Jacek Eugeniusz

Pięta Stanisław Jan

Górczyński Artur Robert

Nykiel Mirosława

Kowalski Sławomir Stanisław

Trybuś Aleksandra Barbara

Pępek Małgorzata Anna

Gluza Czesław Tadeusz

Szwed Stanisław, Falfus Jacek Eugeniusz, Pięta Stanisław Jan, Górczyński Artur Robert, Nykiel Mirosława, Kowalski Sławomir Stanisław, Trybuś Aleksandra Barbara, Pępek Małgorzata Anna iGluza Czesław Tadeusz.

Kandydaci z listy PSL

Mirosław Szemla

Danuta Kożusznik

Andrzej Grzyb

Robert Karpeta

Marcin Kotas

Ernest Zawada

Elżbieta Dubiańska-Przemyk

Marian Brandys

Robert Kolanko

Artur Beniowski

Katarzyna Adamiec

Olga Łukańko

Mieczysław Szczurek

Katarzyna Wierzbinka

Sabina Szlagor

Irena Greń

Jacek Staszek

Stanisław Baczyński

Kandydaci z listy NowoczesnaPL

Mirosław Suchoń

Beata Branc-Gorgosz

Edyta Miszczak-Kowalska

Marcin Gawlas

Michał Koźlik

Henryk Kondzielnik

Katarzyna Adamiec

Bogdan Desoń

Mateusz Górecki

Tomasz Porębski

Lidia Piórko

Marek Błasiak

Maria Rizzo

Artur Guzik

Monika Dziki

Łukasz Skrzypczak

Iwona Łowicka

Krzysztof Kozik

Kandydaci z listy PO

Mirosława Nykiel

Sławomir Kowalski

Małgorzata Pępek

Aleksandra Trybuś-Cieślar

Grzegorz Kotowicz

Klaudiusz Komor

Jerzy Nogowczyk

Ewa Zieleźnik

Marcin Ślęk

Konrad Łabudek

Monika Połatyńska

Tomasz Satława

Barbara Matros

Marek Szczotka

Tadeusz Madej

Beata Łącz

Edward Staniek

Rafał Ryplewicz

Kandydaci z listy KORWiN

Tomasz Żuk

Bronisław Foltyn

Joanna Banaś

Artur Popko

Marta Duda

Piotr Szarek

Lech Pieczyrak

Urszula Krawczyk-Neupert

Dawid Rudnicki

Rafał Kowalewski

Monika Bielewicz

Gracjan Polak

Monika Nieścierowicz

Marzena Skowron

Kamil Waleczek

Zofia Rudnicka

Cezary Czapiga

Kandydaci z listy PiS

Stanisław Szwed

Stanisław Pięta

Jan Ziobro

Kazimierz Matuszny

Jacek Falfus

Janusz Dziedzic

Bogumiła Boba

Grzegorz Puda

Łucja Michałek

Waldemar Januszewski

Maria Wisińska-Kurz

Danuta Kocurek

Janusz Buzek

Andrzej Piecha

Florian Sikora

Anna Sadlik

Grażyna Waliczek

Monika Socha

Kandydaci z listy Kukiz'15

Jerzy Jachnik

Damian Machej

Henryk Zając

Dariusz Piechaczek

Jacek Orszulak

Wojciech Zatorski

Krystian Ciemała

Anita Błachut

Rafał Kastelik

Joanna Szewczulak

Katarzyna Bieniek

Seweryn Brudny

Sylwia Jasicka

Anna Wandor

Danuta Pyclik

Krzysztof Witoszek

Anna Galistl

Sebastian Bielski

Kandydaci z listy Partia Razem

Mateusz Trzeciak

Agnieszka Lamek-Kochanowska

Szymon Kania

Adriana Piekarska

Dariusz Fodczuk

Krystyna Maj

Bartłomiej Kuzak

Katarzyna Gasparska

Maciej Kromczyk

Martyna Kampa

Maciej Trzeciak

Karolina Talaga

Szymon Wojtas

Kandydaci z listy Zjednoczona Lewica

Przemysław Koperski

Artur Górczyński

Czesław Gluza

Adam Zoń

Anita Ziegler-Chamielec

Artur Siąkała

Władysław Pindel

Aleksandra Banot

Alicja Dobija

Tadeusz Dybek

Barbara Słonka-Gibas

Bożena Adamczyk

Izabela Tatar

Piotr Gwizdoń

Paulina Grzybek

Małgorzata Urbanczyk

Łukasz Niedzwiedzki

Alfred Brudny

Więcej informacji na temat wyborów parlamentarnych znajdziecie w portalu MamPrawoWiedziec.pl

Więcej o: