Kandydaci w okręgu wyborczym Gdynia [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 26, do którego należą miasta Gdynia i Słupsk oraz powiaty bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, słupski i wejherowski.

W poprzednich wyborach do Sejmu w 2011 najwyższą liczbę głosów w okręgu nr 26 uzyskała Marek Biernacki z Platformy Obywatelskiej - ponad 66 tys. Najwięcej mandatów w tym okręgu uzyskało PO 8, drugie było PiS 4, Ruch Palikota jeden i SLD jeden.

Do Sejmu w 2011 dostali się:

Szczypińska Jolanta Irena

Śniadek Janusz Józef

Arciszewska-Mielewczyk Dorota Irvina

Sellin Jarosław Daniel

Miller Leszek Cezary

Biedroń Robert

Biernacki Marek

Aziewicz Tadeusz

Kłosin Krystyna Maria

Plocke Kazimierz Florian

Hoppe Teresa Jadwiga

Konwiński Zbigniew Marek

Lamczyk Stanisław Józef

Budnik Jerzy Feliks

Szczypińska Jolanta Irena, Śniadek Janusz Józef ,Arciszewska-Mielewczyk Dorota Irvina, Sellin Jarosław Daniel, Miller Leszek Cezary, Biedroń Robert, Biernacki Marek, Aziewicz Tadeusz, Kłosin Krystyna Maria, Plocke Kazimierz Florian, Hoppe Teresa Jadwiga, Konwiński Zbigniew Marek, Lamczyk Stanisław Józef i Budnik Jerzy Feliks.

Kandydaci z listy PO

Marek Biernacki

Henryka Krzywonos-Strycharska

Kazimierz Plocke

Tadeusz Aziewicz

Krystyna Kłosin

Zbigniew Konwiński

Józef Reszke

Stanisław Lamczyk

Dorota Pyć

Leszek Redzimski

Dariusz Męczykowski

Katarzyna Dydek

Alicja Zajączkowska

Teresa Hoppe

Jerzy Lewi Kiedrowski

Agnieszka Wencel

Elżbieta Singer

Janusz Kreft

Marcin Siwiński

Anna Pietrzak

Arkadiusz Gawrych

Zbigniew Mroch

Tomasz Krauza

Grzegorz Kramek

Gabriela Czaplewska

Marek Kwaśniewski

Bożenna Lisowska

Radomir Szumełda

Kandydaci z listy NowoczesnaPL

Grzegorz Furgo

Elżbieta Jachlewska

Krzysztof Rek

Katarzyna Bogusławska

Piotr Fedusio

Marcin Starszak

Kamil Łapiński

Monika Łukaszewicz

Bartłomiej Austen

Paweł Filar

Antoni Bilons

Ewa Marcińska

Wiktoria Matlak-Paszak

Paweł Gelner

Cezary Fórmaniak

Piotr Chwałek

Agata Niedziałek

Katarzyna Klimczuk

Joanna Mróz

Wioleta Biel

Krzysztof Kochanowski

Barbara Żurawik

Błażej Soiński

Kandydaci z listy PiS

Jolanta Szczypińska

Janusz Śniadek

Dorota Arciszewska-Mielewczyk

Jerzy Barzowski

Edmund Głombiewski

Marcin Horała

Piotr Karczewski

Jan Klawiter

Wojciech Rybakowski

Aleksander Mrówczyński

Violetta Mackiewicz-Sasiak

Roman Dambek

Łucja Słowikowska

Dariusz Janta

Katarzyna Stanulewicz

Sylwia Leyk

Romuald Fijało

Edyta Witka-Jeżewska

Jan Narloch

Iwona Rangotis

Natalia Wróblewska

Marian Wasilewski

Maria Kobylarz

Jan Kłosek

Marta Ciupka

Wiesława Buniowska

Mirosława Kaczyńska

Piotr Müller

Kandydaci z listy PSL

Hubert Lewna

Janusz Kupcewicz

Stanisława Bujanowicz

Radosław Szatkowski

Leszek Wąsikowski

Andrzej Wroński

Mirosław Batruch

Jerzy Chlebowicz

Krzysztof Szymański

Krzysztof Pruszak

Henryk Doering

Hanna Babińska

Tadeusz Keliński

Czesław Elzanowski

Bogdan Kurecki

Ewa Cichosz

Adam Witt

Irena Markowska

Eugeniusz Dańczak

Paweł Lisowski

Elżbieta Durkowska

Małgorzata Rybakowska

Sylwia Żochowska

Jerzy Kepka

Wanda Konkel

Agnieszka Trawicka

Bogumiła Marek

Stanisław Kalinowski

Kandydaci z listy KORWiN

Zbigniew Wysocki

Nikodem Mazurkiewicz

Błażej Klonowski

Krzysztof Włodarski

Łukasz Szpynda

Anna Czubala

William Błasiak

Adam Śliwka

Justyna Andrzejczak

Mateusz Godawa

Anna Gładysz

Jolanta Kwiatkowska

Michał Dyszer

Tomasz Mering

Anna Baczewska

Bronisław Ehrlich

Marco Majkowski

Anna Wipler

Alicja Kocińska

Agnieszka Sypniewska

Konrad Knieć

Małgorzata Marciniuk

Piotr Kulicki

Martyna Płociniczak

Krystian Kuryło

Agnieszka Herchel

Sylwester Tajl

Krzysztof Paprocki

Kandydaci z listy Zjednoczona Lewica

Leszek Miller

Dorota Gardias

Andrzej Różański

Elżbieta Markowska

Zbigniew Walczak

Bożena Szubińska

Adam Matynia

Piotr Gontarek

Lucyna Woźniakowska

Mariusz Falkowski

Adam Kuczyński

Hieronim Więcek

Robert Jakubiak

Iwona Wychnowska

Zdzisław Jaroni

Mirosława Lamorska-Yarnold

Izabela Zborowska

Marcin Strzelczyk

Magdalena Strzelecka

Michał Gajowy

Marek Chroń

Hanna Drzewicka

Zbigniew Golonek

Tomasz Wójcik

Aleksandra Fiedorczuk

Jacek Lampart

Joanna Tyszka

Krzysztof Chachulski

Kandydaci z listy Kukiz'15

Małgorzata Zwiercan

Monika Baran

Tadeusz Kukjan

Małgorzata Kordylewska

Jan Trzciński

Małgorzata Janicka

Adriana Zagrobelna

Marcin Górny

Anna Błaszczyk

Dorota Piasecka

Marlena Sykutera

Sebastian Socha

Michał Gruchała

Radosław Farion

Sylwester Wieczorek

Joanna Kilichowska

Dariusz Kobryń

Adam Kwaśniewski

Urszula Zamęcka

Paweł Tanajno

Kandydaci z listy Partia Razem

Maciej Konieczny

Karolina Haska

Krzysztof Adamski

Magdalena Prusinowska

Błażej Czuba

Malwina Ossolińska

Dominik Haska

Agata Larczyńska

Michał Kowalewski

Aleksandra Hołubowicz

Arkadiusz Kawałko

Beata Gajewska

Paweł Czapliński

Marianna Osada

Piotr Ciszek

Nicole Wikowska

Kandydaci z listy KWW Zbigniewa Stonogi

Jarosław Gromadzki

Adrian Wołoszyn

Artur Myszkowski

Małgorzata Kozub

Bartłomiej Jędros

Edyta Pathmanathan

Kinga Chodoń-Janus

Marcin Kamień

Daria Klucewicz

Mateusz Wojewnik

Paulina Erlichowska

Łukasz Pilarczyk

Magdalena Schulz

Arkadiusz Łusiak

Agnieszka Lisiecka

Natalia Ciok

Kamil Paszkowski

Martyna Dzieńkowska

Sławomir Nowak

Więcej informacji na temat wyborów parlamentarnych znajdziecie w portalu MamPrawoWiedziec.pl

Więcej o: