Kandydaci w okręgu wyborczym Piotrków Trybunalski [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 10, do którego należą Piotrków Trybunalski oraz powiaty bełchatowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, rawski, skierniewicki, tomaszowski i miasto Skierniewice.

W poprzednich wyborach do Sejmu w 2011 najwyższą liczbę głosów w okręgu nr 10 uzyskał Antoni Macierewicz z Prawa i Sprawiedliwości - ponad 38 tys. Najwięcej mandatów w tym okręgu uzyskało PiS 4, drugie było PO 2, następnie SLD jeden, Ruch Palikota jeden i PSL jeden.

Do Sejmu w 2011 roku dostali się:

Macierewicz Antoni, Seliga Dariusz Michał, Telus Robert, Witko Marcin, Ostrowski Artur Zygmunt, Domaracki Marek Robert, Ozga Krystyna Ewa, Radziszewska Elżbieta i Rutkowska Dorota.

Kandydaci z listy NowoczesnaPL

Agnieszka Łuczak

Dariusz Wata

Przemysław Kosowski

Tomasz Zajączkowski

Marzena Żemejda-Zybura

Agnieszka Alksnin

Kamil Chmielewski

Marcin Grzelczak

Anna Fultz

Karol Kucharski

Sylwia Koszarna

Kamil Bugdal

Sławomir Kaźmierczak

Anna Listwoń

Andrzej Nowakowski

Marta Kraszkiewicz

Aleksandra Lange

Andrzej Senejko

Kandydaci z listy PSL

Dariusz Klimczak

Krystyna Ozga

Artur Bagieński

Barbara Robak

Wojciech Ślusarczyk

Szczepan Chrzęst

Alojzy Włodarczyk

Anna Król-Pospieszny

Jan Wieruszewski

Stanisław Witaszczyk

Małgorzata Kubik

Piotr Skierkowski

Ewa Milczarek

Ewa Zawadzka

Leszek Stachowiak

Jerzy Kowalczyk

Monika Matusiewicz

Paulina Dziadczyk

Kandydaci z listy Kukiz'15

Rafał Wójcikowski

Małgorzata Janowska

Karol Kostrzewa

Jacek Rak

Hubert Czerniak

Jan Madej

Piotr Radziszewski

Paweł Kobyłczak

Ewa Olczak-Schlodińska

Dariusz Gawron

Magdalena Stańczyk

Joanna Miśkiewicz

Elżbieta Pietrzak

Tomasz Ciężki

Grzegorz Nicia

Paulina Łaska

Agnieszka Stępień

Zbigniew Włodarczyk

Kandydaci z listy PiS

Antoni Macierewicz

Anna Milczanowska

Robert Telus

Bartłomiej Misiewicz

Grzegorz Wojciechowski

Krzysztof Maciejewski

Mariusz Węgrzynowski

Mirosław Kukliński

Grzegorz Lorek

Leszek Trębski

Anna Pietraszko

Zofia Szymańska

Agnieszka Wysocka

Ewa Wendrowska

Magdalena Lasota

Bożena Meszka-Stefanowska

Dariusz Kubiak

Jan Pawlikowski

Kandydaci z listy PO

Dorota Rutkowska

Elżbieta Radziszewska

Arkadiusz Rożniatowski

Magdalena Spólnicka

Sylwester Kucharski

Andrzej Czapla

Jacek Sokalski

Ewa Gronostaj-Urbańska

Teresa Pietrzak

Agnieszka Drzewoska-Łuczak

Hanna Moscardo-Malinowski

Grzegorz Siedlecki

Konrad Czyżyński

Beata Wiktorowicz

Tadeusz Bujnowski

Jacek Grzelak

Bartosz Urbańczyk

Jan Tomaszewski

Kandydaci z listy Partia Razem

Wioleta Krysiak

Mariusz Podpora

Agata Grochulska-Bucewka

Artur Różalski

Natalia Wałkuska

Rafał Bartosiewicz

Aleksandra Rał

Jacek Osiński

Jolanta Jelonkiewicz

Kasper Ługowski

Barbara Winnicka-Szmielew

Kandydaci z listy KORWiN

Lech Kędzierski

Dariusz Woźniak

Wojciech Płacheta

Anna Olak

Dawid Kasprzyca

Marta Adamczyk

Mateusz Kopiński

Katarzyna Wójcik

Mateusz Kurczyna

Jagoda Olejnik

Bartosz Trębski

Jakub Brzeziński

Bożena Utecht

Alicja Dobiesz

Sebastian Mielczarek

Kandydaci z listy Zjednoczona Lewica

Artur Ostrowski

Marek Domaracki

Barbara Pirek

Arkadiusz Ciach

Agnieszka Wiktorowicz

Dorota Bogatko

Dominik Szajbler

Marta Markun

Agata Wojtania

Jolanta Dworzyńska

Piotr Pierkoś

Stanisław Baryła

Paweł Rochmiński

Agnieszka Bienias

Ewa Jędrzejczyk

Katarzyna Krzemińska

Maria Morawska

Marek Krawczyk

Seliga Dariusz Michał

Telus Robert

Witko Marcin

Ostrowski Artur Zygmunt

Domaracki Marek Robert

Ozga Krystyna Ewa

Radziszewska Elżbieta

Rutkowska DorotW poprzednich wyborach do Sejmu w 2011 najwyższą liczbę głosów w okręgu nr 10 uzyskał Antoni Macierewicz z Prawa i Sprawiedliwości - ponad 38 tys. Najwięcej mandatów w tym okręgu uzyskało PiS 4, drugie było PO 2, następnie SLD jeden, Ruch Palikota jeden i PSL jedeW poprzednich wyborach do Sejmu w 2011 najwyższą liczbę głosów w okręgu nr 10 uzyskał Antoni Macierewicz z Prawa i Sprawiedliwości - ponad 38 tys. Najwięcej mandatów w tym okręgu uzyskało PiS 4, drugie było PO 2, następnie SLD jeden, Ruch Palikota jeden i PSL jedeMacierewicz Antoni, Seliga Dariusz Michał, Telus Robert, Witko Marcin, Ostrowski Artur Zygmunt, Domaracki Marek Robert, Ozga Krystyna Ewa, Radziszewska Elżbieta i Rutkowska Dorota.