Kandydaci w okręgu wyborczym Chełm [SEJM]

Sprawdź, kto kandyduje w tym roku w wyborach do Sejmu z okręgu nr 7, do którego należą Chełm oraz powiaty bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski, zamojski, miasto Biała Podlaska, miasto Chełm, miasto Zamość.

W poprzednich wyborach do Sejmu w 2011 najwyższą liczbę głosów w okręgu nr 7 uzyskał Sławomir Zawiślak z Prawa i Sprawiedliwości - ponad 24 tys. Najwięcej mandatów w tym okręgu uzyskało PiS 5, drugie było PO 3, następnie PSL 2, Ruch Palikota jeden i SLD jeden.

Do Sejmu w 2011 roku dostali się:

Mazurek Beata

Zawiślak Sławomir

Abramowicz Adam Krzysztof

Rębek Jerzy

Szeliga Piotr

Matuszczak Zbigniew

Poznański Marek

Stefaniuk Franciszek Jerzy

Tokarska Genowefa

Żmijan Stanisław

Grad Mariusz

Raniewicz Grzegorz Artur

Mazurek Beata, Zawiślak Sławomir, Abramowicz Adam Krzysztof, Rębek Jerzy, Szeliga Piotr, Matuszczak Zbigniew, Poznański Marek, Stefaniuk Franciszek Jerzy, Tokarska Genowefa, Żmijan Stanisław, Grad Mariusz i Raniewicz Grzegorz Artur.

Kandydaci z listy Samoobrona

Henryk Małysz

Wojciech Grządkowski

Tadeusz Woźnica

Aleksander Kancerz

Urszula Szpringer

Franciszek Piela

Barbara Pogódz

Mirosław Chorągiewicz

Olga Batorska

Wiesława Goluch

Anna Kulak

Mariusz Chmiel

Kandydaci z listy NowoczesnaPL

Mateusz Prucnal

Sławomir Ćwik

Hanna Osypińska

Robert Czapla

Leszek Zakrzewski

Stanisław Kuczma

Janina Strzałek

Elżbieta Bitkowska

Ryszard Kondraszuk

Michał Kusz

Michał Różański

Anna Orzyłowska

Tadeusz Duda

Grażyna Sutryk

Katarzyna Ziarek

Artur Artecki

Milena Dycha-Di Cesare

Aneta Hacia

Lucjan Wąsiura

Mateusz Pawełczuk

Urszula Żbikowska

Dorota Marczuk

Barbara Kolanos

Grzegorz Chilimoniuk

Kandydaci z listy PSL

Genowefa Tokarska

Franciszek Stefaniuk

Arkadiusz Bratkowski

Tadeusz Sławecki

Janusz Szpak

Józef Kuropatwa

Zdzisława Deniszczuk

Dorota Fornalska

Piotr Wysocki

Janusz Hordejuk

Wiesław Różyński

Adam Panasiuk

Jarosław Wójcicki

Andrzej Czapski

Jan Kowalczyk

Grażyna Bolewska

Agnieszka Sęczyk

Jerzy Derkacz

Edyta Fidecka

Katarzyna Skowron

Przemysław Litwiniuk

Barbara Skwaryło-Bednarz

Elżbieta Miterka

Stanisław Misztal

Kandydaci z listy Partia Razem

Magdalena Zelent

Jarosław Iwan

Katarzyna Mazurkiewicz

Marcin Kaczyński

Sara Manasterska

Leszek Karlik

Joanna Wicha

Jan Warzocha

Ewa Kaczyńska

Jakub Chmielewski

Klara Jackl

Mateusz Roczon

Milena Dymek

Marcin Dobiaszewski

Marta Gralewska

Kandydaci z listy PO

Grzegorz Raniewicz

Stanisław Żmijan

Mariusz Grad

Marta Fyk

Małgorzata Pędzińska

Wojciech Sosnowski

Marek Poznański

Marek Lipiec

Zdzisław Chmielarz

Jerzy Wrzesień

Urszula Kryjak

Magdalena Stałęga

Jarosław Maluha

Karol Dołęga

Tomasz Czyżewski

Aneta Tywoniuk-Małysz

Anna Kowalczyk

Tomasz Antoniuk

Krzysztof Kowalczyk

Joanna Ćwikła

Lidia Stanisławek

Dorota Adamczyk

Katarzyna Sokaluk-Romanów

Józef Bergier

Kandydaci z listy KORWiN

Rafał Bukowski

Igor Dzikiewicz

Sławomir Stafijowski

Tomasz Czarnecki

Marcin Lis

Agnieszka Marciniuk

Arkadiusz Strojek

Mariusz Seńko

Grzegorz Buczek

Kamil Niewiadoski

Paweł Kotwicki

Małgorzata Jońska

Lechosław Nyzak

Marta Szymańska

Paweł Drygiel

Wioletta Kasprzak

Katarzyna Wawryniuk

Barbara Czarnecka-Sobczak

Inez Białobrzewska

Katarzyna Weberman

Rafał Ciesielczuk

Anita Majdańska

Kinga Sierocka-Piotrowska

Włodzimierz Pawelec

Kandydaci z listy PiS

Beata Mazurek

Sławomir Zawiślak

Jan Szewczak

Marcin Duszek

Teresa Hałas

Wiesław Holaczuk

Maria Gmyz

Piotr Olszówka

Agata Borowiec

Lucjan Cichosz

Tomasz Zieliński

Lech Szopiński

Jerzy Szwaj

Jakub Banaszek

Barbara Barszczewska

Robert Mazurek

Halina Czarnecka

Jerzy Kwiatkowski

Anna Subocz-Chachuła

Agnieszka Skubis-Rafalska

Zdzisław Szwed

Franciszek Kawa

Małgorzata Suszczyńska

Adam Abramowicz

Kandydaci z listy Zjednoczona Lewica

Riad Haidar

Michał Kabaciński

Gertruda Miarowska

Marian Lipczuk

Józef Łaba

Łucja Pamulska

Tomasz Tylus

Mirosław Blacha

Maciej Podlewski

Aleksandra Gryźlak

Tomasz Bednarz

Iwona Staszczak

Wojciech Fręchowicz

Marta Dziuba

Piotr Gwizdała

Iwona Mazur

Renata Sokołowska-Żelazowska

Małgorzata Kamińska-Biskup

Paweł Furman

Izabela Koczura

Sylwia Pieczonka

Andrzej Piłasiewicz

Tomasz Dominik

Grzegorz Pawelec

Kandydaci z listy Kukiz'15

Jarosław Sachajko

Artur Dobrowolski

Zbigniew Mazurek

Szymon Kornijczuk

Marek Świderczuk

Andrzej Kudlicki

Magdalena Drozd

Jarosław Szyszkowski

Katarzyna Biszkont

Karolina Piwko

Paulina Suchań

Anna Komajda

Klaudia Borowik

Mateusz Zawiślak

Katarzyna Hojda

Waldemar Nieścior

Joanna Kwiatkowska

Karol Krzaczkowski

Mateusz Margol

Kinga Terlecka-Stankiewicz

Janusz Chodun

Marek Leoniak

Paweł Białas

Sławomir Suszczyński

Więcej informacji na temat wyborów parlamentarnych znajdziecie w portalu MamPrawoWiedziec.pl