Zapraszamy na wieczór wyborczy w Gazeta.pl! Wyniki, analizy, komentarze i transmisja wideo z Radia TOK FM! Oglądaj na żywo

Pierwsze sondażowe wyniki, reakcje sztabów, gorące komentarze publicystów i analizy ekspertów - to wszystko znajdziecie w niedzielę na Gazeta.pl i w aplikacji Gazeta.pl LIVE. Na naszej stronie będziemy także transmitować wieczór wyborczy Radia TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Już w niedzielę Polacy po raz kolejny pójdą do urn, by wybrać prezydenta. Głosowanie kończy się o godz. 21 i kilka chwil później poznamy pierwsze sondażowe wyniki II tury. Zachęcamy, byście tego wieczora byli z nami.

Dokładnie w chwili ogłoszenia rezultatów exit poll w naszym portalu ruszamy z transmisją wideo ze studia Radia TOK FM - przez dwie kolejne godziny będziecie mogli słuchać i oglądać publicystów i komentatorów, którzy przeanalizują wstępne wyniki II tury.

Gośćmi wieczoru wyborczego będą m.in. prof. Andrzej Rychard - dyrektor IFiS PAN, dr Ewa Pietrzyk-Zieniewicz z Instytutu Nauk Politycznych Wydziału Dziennikarstwa UW, dr Jarosław Kuisz - redaktor naczelny "Kultury Liberalnej", Łukasz Mężyk z portalu 300polityka i Bogusław Chrabota, redaktor naczelny "Rzeczpospolitej".

Poza tym w Gazeta.pl wyborcza relacja na żywo, reakcje sztabów, przemówienia kandydatów, pierwsze komentarze i analizy. W powyborczy poniedziałek również transmitować będziemy to, co dzieje się w studiu TOK FM - gośćmi będą m.in. Leszek Miller, Tomasz Nałęcz, dr Karolina Wigura z "Kultury liberalnej" i politolog prof. Radosław Markowski.

Więcej o: