Wybory prezydenckie 2015. Ostatni spot Komorowskiego w kampanii. "Polacy zasługują, by ich poziom życia zrównał się z poziomem bogatszych krajów"

Bronisław Komorowski zaprezentował ostatni w tej kampanii spot wyborczy. Wygłasza w nim swego rodzaju orędzie do wyborców, w którym podkreśla chęć tworzenia Polski "wiernej własnej tradycji, ale ambitnej i nowoczesnej".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas W ostatni dzień kampanii wyborczej Bronisław Komorowski opublikował swój ostatni spot przed wyborami. Jest on prosty w formie - prezydent stoi w nim przed kamerą z garstką młodych osób i wygłasza krótką przemowę, przypominającą nieco orędzie. Mówi w niej, że "od zawsze walczył o wolną i niepodległą Polskę", podkreślając, że to za jego kadencji na stanowisku ministra obrony narodowej Polska wstąpiła do NATO.

- Polacy zasługują, by ich poziom życia zrównał się z poziomem życia bogatszych krajów Zachodu - mówi dalej Komorowski. - I to marzenie zrealizujemy - zapewnił, dodając, że spełni się ono tylko wtedy, kiedy "opowiemy się po stronie Polski otwartej, tolerancyjnej, europejskiej". - A nie po stronie Polski odwróconej od Europy i szukającej wrogów na zewnątrz i wewnątrz kraju - dodał.

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę 24 maja.

Najnowsze sondaże, debaty, wieczór wyborczy na żywo. Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kampanii wyborczej. Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: