Debata prezydencka 2015 w TVN 24 - zapraszamy do oglądania także w Gazeta.pl

Dziś po "Faktach" o godzinie 19.35 w TVN, TVN24 i TVN24 Biznes i Świat rozpoczęła się decydująca debata prezydencka pomiędzy Bronisławem Komorowskim a Andrzejem Dudą. Spotkanie można oglądać na żywo także w Gazeta.pl.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Druga debata zaczęła się tuż po "Faktach" - o godzinie 19.35. Oglądać ją można na antenie TVN, TVN24 oraz TVN 24 Biznes i Świat. Transmitujemy ją także w Gazeta.pl. Zaraz po debacie opublikujemy także komentarze i oceny.

Niewiele jednak brakowało, by do tego spotkania w ogóle nie doszło - sztaby o mało co nie zerwały między sobą negocjacji. Kwestią, wokół której rozgorzał największy spór, było to, kto ma poprowadzić debatę. "Z tego, co usłyszałem, podobno proponują format w ogóle bez dziennikarzy" - mówił o trudzie negocjacji Robert Tyszkiewicz, szef sztabu Bronisława Komorowskiego. Ostatecznie doszło jednak do porozumienia, gdyż Andrzej Duda polecił swojemu sztabowi przyjęcie warunków stawianych przez sztab Komorowskiego. I tak drugą debatę prezydencką prowadzić będą: Monika Olejnik, Bogdan Rymanowski oraz Justyna Pochanke.

Komentatorzy polityczni będą mieli jeszcze cały piątek na dyskusje na temat czwartkowej debaty. 22 maja o północy rozpoczyna się bowiem cisza wyborcza.

Ważne informacje techniczne dotyczące transmisji

1. Transmisja z debaty jest oparta na technologii Silverlight. Oznacza to, że aby ją obejrzeć, trzeba w używanej przeglądarce zainstalować odpowiednią wtyczkę.

2. Transmisja nie jest dostępna w wersji mobile - jeśli korzystasz z Gazeta.pl za pośrednictwem smartfona - zapraszamy do naszej tekstowej relacji na żywo .

3. Nowsze wersje przeglądarki Chrome nie obsługują wtyczki Silverlight. Polecamy więc oglądać transmisję w innych przeglądarkach.

Andrzej Duda czy Bronisław Komorowski? Sprawdź przed wyborami, do którego ci bliżej >>

Więcej o: