Kwestionariusz wyborczy. Komorowski i Duda odpowiadają na nasze pytania [PORÓWNAJ POGLĄDY]

Już wkrótce II tura wyborów prezydenckich. Jeśli wciąż nie wiesz, na kogo głosować, zobacz, jak Andrzej Duda i Bronisław Komorowski odpowiadali na pytania naszego kwestionariusza.

24 maja druga tura wyborów. Być może masz już swojego kandydata, być może wciąż się wahasz, albo w ogóle nie zamierzasz głosować. Tak czy inaczej chcemy pomóc Ci w podjęciu wyborczej decyzji. Jakakolwiek by ona była, niech będzie świadoma. Dlatego wraz z MamPrawoWiedziec.pl rozpoczęliśmy akcję Twój Głos.

Kandydaci na prezydenta odpowiadają na pytania Nasze kwestionariusze trafiły do wszystkich pretendentów do urzędu prezydenckiego, którzy zebrali 100 tys. podpisów i zarejestrowali swoje kandydatury (kandydaci, których nie ma na powyższej grafice, nie odpowiedzieli na zadane pytania). Co tydzień publikowaliśmy kolejny kwestionariusz z podziałem na zagadnienia. Dziś przypominamy, jak na nasze pytania odpowiedzieli Andrzej Duda i Bronisław Komorowski.

Kwestionariusz prezydenckiKwestionariusz prezydencki Gazeta.pl Andrzej Duda czy Bronisław Komorowski? Sprawdź przed wyborami, do którego ci bliżej >>

Więcej o: