Bronisław Komorowski wystąpi u Kuby Wojewódzkiego. Jest zapowiedź. "Śniła się panu Magdalena Ogórek?"

Wybory prezydenckie 2015. Odcinek z udziałem Bronisława Komorowskiego zostanie wyemitowany dziś o 22.30. Kuba Wojewódzki zapowiadał, że spotkanie z prezydentem odbędzie się pod hasłem "Dudobus Stop!". Showman opublikował też wideo z fragmentami programu.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasKuba Wojewódzki zapowiedział wizytę Komorowskiego w swoim stylu: w zeszłym tygodniu dziennikarz zamieścił na Facebooku selfie z głową państwa. "We wtorek u mnie prezydent. Spotkanie pod hasłem Dudobus Stop!" - napisał.

Program jest nagrywany w piątki, więc odcinek z udziałem Komorowskiego jest już gotowy. "W czym Andrzej Duda jest lepszy od pana?", "Nie śniła się na przykład panu Magdalena Ogórek?", "Zastanawiam się, kto na tym spotkaniu zyska, a kto straci: czy pana poprze młodzież, a mnie zaczną oglądać myśliwi, czy odwrotnie?" - to tylko niektóre pytania, z którymi musiał się zmierzyć urzędujący prezydent.

Komorowski nie jest jedynym kandydatem na prezydenta, który gościł w show Wojewódzkiego. Wcześniej na kanapach w jego programie zasiedli Paweł Kukiz , a także Janusz Korwin-Mikke.

Wcześniej Komorowski zmierzył się z Andrzejem Dudą w pierwszej debacie przed II turą wyborów. Kolejne starcie kontrkandydatów - tym razem na antenie TVN - odbędzie się w najbliższy czwartek.

Najnowsze sondaże, debaty, wieczór wyborczy na żywo. Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kampanii wyborczej. Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: