Komorowski w ofensywie. Poglądy Dudy punktowane na cokryjeduda.pl

- Jestem przekonany co do tego, że był wybuch - mówi Andrzej Duda o katastrofie smoleńskiej w nagraniu zamieszczonym na stronie cokryjeduda.pl. Strona, która wczoraj pojawiła się w sieci, pokazuje kontrowersyjne poglądy kandydata PiS m.in. na temat in vitro i katastrofy smoleńskiej.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasPodczas wczorajszej debaty prezydenckiej Bronisław Komorowski punktował zmiany poglądów Andrzeja Dudy i pytał o kontrowersyjne kwestie związane m.in. z zapłodnieniem in vitro i katastrofą smoleńską. Kiedy uwaga mediów i komentatorów była skupiona na debacie, w sieci pojawiła się strona cokryjeduda.pl - także pokazująca niektóre z poglądów kandydata PiS.

- Wszystko, co do tej pory miałem szansę wysłuchać od ekspertów, wskazuje na to, że pod Smoleńskiem doszło do wybuchu - mówi Andrzej Duda w nagraniu. Jest ono jednym z pięciu zamieszczonych na stronie i prezentujących kontrowersyjne poglądy kandydata PiS.

Cokryjeduda.pl: "In vitro to metoda nienaturalna"

- Jestem przeciwny metodzie in vitro w tej postaci, w jakiej jest realizowana obecnie. A jako człowiek wierzący jestem tej metodzie przeciwny w ogóle - mówi Duda w kolejnym z nagrań. - Ta metoda jest nienaturalna i sprzeczna z nauką Kościoła - dodaje.

Pozostałe nagrania zawierają m.in. wypowiedź Dudy o "Gazecie Polskiej" oraz nagranie Jarosława Kaczyńskiego, który zadzwonił do Radia Maryja i na antenie chwalił kandydata PiS na prezydenta. - Andrzej Duda pochodzi z bardzo porządnej rodziny, porządnej tak po katolicku - mówił prezes PiS.

Michalczewski na cokryjeduda.pl: Duda to matrioszka

- Nie po to uciekłem, a później wróciłem do Polski, żebyśmy teraz byli zaściankiem Europy - mówi Dariusz Michalczewski w innym nagraniu, zamieszczonym na stronie cokryjeduda.pl. - Duda jest jak matrioszka. Za nim stoi Macierewicz i Kaczyński - dodaje Michalczewski.

Te opinię sportowiec ilustruje, rozkładając matrioszkę, na której są naklejone kolejno zdjęcia Dudy, Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza i Zbigniewa Ziobry. - Głosujcie z głową - apeluje Michalczewski.

 

"Sztab Komorowskiego przeszedł do ofensywy"

Nowa odsłona kampanii wyborczej zebrała pozytywne oceny wśród komentujących na Twitterze. "To udany przykład kampanii negatywnej w wykonaniu sztabu Komorowskiego" - komentował na Twitterze dziennikarz "Newsweeka" Łukasz Rogojsz. "Sztab Komorowskiego przeszedł do ofensywy, punktując kłamstwa kontrkandydata" - napisał redaktor "Dziennika Gazety Prawnej" Paweł Nowacki.

Zobacz wideo

Najnowsze sondaże, debaty, wieczór wyborczy na żywo. Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kampanii wyborczej. Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: