Kto wygrał debatę? Odpowiadacie: "Komorowski zmiażdżył Dudę", "Duda pełna kultura" [WYNIKI SONDY]

Od momentu rozpoczęcia wczorajszej debaty prezydenckiej na naszym portalu można było odpowiedzieć na pytanie: "Kto lepiej wypadł w debacie prezydenckiej?". Z uwagą śledziliśmy Wasze odpowiedzi. Kto, według Was, był lepszy? Sprawdźcie wyniki naszej sondy.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDo tej pory ponad 70 tysięcy z Was oddało swój głos. Aż 43 tysiące lepiej oceniło wystąpienie Bronisława Komorowskiego (63 proc.). Ponad 19 tysięcy uważa, że to Andrzej Duda był lepszy (28 proc.). Około 7 tysięcy nie umiało się zdecydować. Lub byli rozczarowani zarówno Komorowskim, jak i Dudą.

Kto wygrał debatę? Wyniki sondyKto wygrał debatę? Wyniki sondy Gazeta.pl

Waszym głosem: "Komorowski zmiażdżył Dudę", "Duda pełna kultura"

Informacje o sondzie umieściliśmy również na Facebooku. Tam wielu z Was uzasadniało swój wybór:

Piotr: Oglądałem pilnie całą debatę i stwierdzam, że Duda ani razu nie odpowiedział na pytanie Komorowskiego. Bredził od rzeczy i zaprzeczał nawet, gdy Komorowski miał dowody na piśmie. Paweł: Komorowski zmiażdżył Dudę pod każdym względem. Im dłużej trwała debata, tym Duda był bardziej zagubiony. Daria: Zdecydowanie Prezydent - jak dla mnie rozjechał Dudę. Szkoda tylko, że nie wymusił odpowiedzi na kilka pytań. Duda za bardzo lawirował, unikając niewygodnych pytań. Katarzyna: Uważam, że lepszy w debacie był Komorowski. Racjonalne tłumaczenie zarzutów, opanowanie i przede wszystkim odpowiadanie na pytania konkretnie. Karol: Pan Prezydent Bronisław Komorowski. Pan Duda od 9 lat blokuje etat na uczelni... mistrzostwo. Sonia: Chciałam olać te wybory w II turze, ale po debacie zdecydowanie głosuję na Komorowskiego.

Waldemar: Wygrał Komorowski, ale lepsze życie gwarantuje Duda. Dlatego zagłosuję na Dudę - liczę na obniżenie wieku emerytalnego. Beata: Duda był za grzeczny, ale i tak na niego zagłosuję.

Sonda nadal trwa, wciąż możecie oddawać swoje głosy.

Najnowsze sondaże, debaty, wieczór wyborczy na żywo. Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kampanii wyborczej. Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz wideo
Kto lepiej wypadł w debacie prezydenckiej?
Przepisz tekst z obrazka:
nie umiem znalezc obrazka
Więcej o: