Debata prezydencka przed drugą turą wyborów. Oglądaj na żywo na Gazeta.pl!

Debata prezydencka TVP i Polsatu. Andrzej Duda i Bronisław Komorowski zmierzą się w pierwszej debacie przed drugą turą wyborów. Debatę prezydencką TVP i Polsat możesz oglądać na żywo na Gazeta.pl. Niedzielną debatę na bieżąco będzie dla nas komentować dr hab Jacek Wasilewski. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Debata prezydencka TVP i Polsatu rozpoczęła się o godz. 20.10 i potrwa 80 minut. Wezmą w niej ubiegający się o reelekcję prezydent Bronisław Komorowski oraz europoseł PiS Andrzej Duda .

Debata prezydencka Duda - Komorowski. Czytaj naszą relację na żywo z komentarzami ekspertów>>>

Debata prezydencka - transmisja w Gazeta.pl

Serdecznie zapraszamy do wspólnego oglądania na żywo tego wydarzenia. W redakcji portalu Gazeta.pl gościem jest dr hab Jacek Wasilewski z Instytutu Dziennikarstwa UW, specjalista od retoryki i medioznawca. Specjalnie dla Was komentuje debatę i ocenia, jak wypadli obaj kandydaci.

Debata prezydencka będzie miała cztery główne tematy

Debata składa się z czterech części - trzy części są prowadzone przez dziennikarzy, polegają na zadawaniu kandydatom pytań i dotyczą: bezpieczeństwa i spraw zagranicznych, ustroju państwa oraz kwestii gospodarczych i wewnętrznych. W czwartej części kandydaci zadają sobie nawzajem pytania. Finałem debaty będą ich osobiste wystąpienia do widzów debaty, czyli potencjalnych wyborców.

Debatę prowadzi dwoje dziennikarzy: Dorota Gawryluk (Polsat) i Krzysztof Ziemiec (TVP). Gospodarzem debaty jest TVP, a Polsat - współgospodarzem. Debata emitowana jest na antenach: TVP 1, TVP Polonia, telewizji Polsat, Polsat News.

Debata prezydencka TVP i Polsatu. Krzysztof Ziemiec: Przyjęta formuła nie dopuszcza ciosów poniżej pasa>>>

Najnowsze sondaże, debaty, wieczór wyborczy na żywo. Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kampanii wyborczej. Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: