Nowy spot Komorowskiego. Młoda dziewczyna: "Plastikowi politycy, karierowicze - to nie dla mnie"

"Wiem, że wiele trzeba zmienić, bym w swoim kraju czuła się lepiej. Jednak zmiany nie mogą polegać na burzeniu i destrukcji" - mówi młoda dziewczyna w nowym spocie Bronisława Komorowskiego.

Polub i bądź na bieżąco!- Wiem, że wiele trzeba zmienić, bym w swoim kraju czuła się lepiej. Jednak zmiany nie mogą polegać na burzeniu i destrukcji - mówi młoda dziewczyna, jadąc komunikacją miejską po Warszawie. - Wiem też, że jest człowiek, który gdy był w moim wieku, musiał podejmować decyzje, za które płaciło się najwyższą cenę. Ten człowiek za naszą wolność poszedł do więzienia - mówi, a pod jej słowa podstawione są archiwalne obrazki z młodzieńczej działalności Bronisława Komorowskiego.

Zobacz wideo

Bohaterka spotu przekonuje, że obecny prezydent "zawsze był po stronie ludzi, robotników i tych, którzy chcieli żyć w wolnym kraju". - Dla mnie moja wolność jest najcenniejsza. Nie chcę, by ktoś w nią ingerował. Plastikowi politycy, karierowicze - to nie dla mnie. Wiem, że potrzebuję człowieka, który stanie po mojej stronie, kiedy ci, którzy wolności nie lubią, będą chcieli mi ją odebrać. Moim kandydatem jest Bronisław Komorowski - podsumowuje dziewczyna.

Cały klip zrobiony został pod nowe hasło kampanii Komorowskiego "Prezydent naszej wolności".

Najnowsze sondaże, debaty, wieczór wyborczy na żywo. Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kampanii wyborczej. Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: