Debata prezydencka TVP i Polsatu. Oglądaj w Gazeta.pl starcie Komorowski - Duda z udziałem ekspertów. Zapraszamy na transmisję

Debata prezydencka TVP i Polsatu. 80 minut, które mogą zdecydować o wygranej w wyborach prezydenckich, na żywo w Gazeta.pl. Niedzielną debatę, organizowaną przez TVP i Polsat, z udziałem Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy będą na bieżąco komentować wybitni medioznawcy: dr hab Jacek Wasilewski i dr Marek Kochan.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Już w niedzielę dwaj pretendenci do urzędu prezydenckiego staną do pierwszej w tych wyborach debaty w formule "jeden na jednego". Kandydat Andrzej Duda i ubiegający się o reelekcję Bronisław Komorowski przyjęli zaproszenie TVP i Polsatu. Debata rozpocznie się o godz. 20.10 i potrwa 80 minut.

Cztery główne tematy niedzielnego pojedynku

Debata będzie się składała z czterech części - trzy części będą prowadzone przez dziennikarzy, będą polegały na zadawaniu kandydatom pytań i będą dotyczyły: bezpieczeństwa i spraw zagranicznych, ustroju państwa oraz kwestii gospodarczych i wewnętrznych. W czwartej części kandydaci będą wzajemnie sobie zadawali pytania. Finałem debaty będą ich osobiste wystąpienia do widzów debaty, czyli potencjalnych wyborców.

Debatę poprowadzi dwoje dziennikarzy: Dorota Gawryluk (Polsat) i Krzysztof Ziemiec (TVP). Gospodarzem debaty jest TVP, a Polsat - współgospodarzem. Debata emitowana będzie na antenach: TVP1, TVP Polonia, Telewizji Polsat, Polsat News.

Debata prezydencka - transmisja w Gazeta.pl

Serdecznie zapraszamy do wspólnego oglądania na żywo tego wydarzenia. W niedzielny wieczór w redakcji portalu Gazeta.pl gościć będzie dr hab Jacek Wasilewski z Instytutu Dziennikarstwa UW, specjalista od retoryki i medioznawca, oraz dr Marek Kochan, językoznawca, socjolog, medioznawca, również pracujący w ID UW. Specjalnie dla Was skomentują debatę i ocenią, jak wypadli obaj kandydaci.

Serdecznie zapraszamy do oglądania! Bądźcie z nami!

Duda i Komorowski w Gazeta.pl

Choć niedzielna debata to pierwsze spotkanie obu kandydatów w tej kampanii, Bronisław Komorowski oraz Andrzej Duda gościli w redakcji Gazeta.pl i odpowiadali na Wasze pytania w ramach cyklu wideorozmów na żywo. Organizowaliśmy je razem z MamPrawoWiedziec.pl oraz Google. Odwiedzili nas także Paweł Tanajno i Janusz Palikot.

Najnowsze sondaże, debaty, wieczór wyborczy na żywo. Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kampanii wyborczej. Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: