Na kogo głosować? Kandydaci na prezydenta odpowiadają na pytania [WSZYSTKIE KWESTIONARIUSZE]

"Zbrojenie się w przypadku Polski to zmarnowane pieniądze", "Jestem oczywiście przeciw refundacji in vitro z pieniędzy podatnika", "To kolejny temat zastępczy" - zobacz, jak kandydaci na prezydenta odpowiadali na pytania z naszego kwestionariusza wyborczego. Oto wszystkie zebrane przez nas ankiety.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas 10 maja Polacy będą wybierać prezydenta. Być może masz już swojego kandydata, być może wciąż się wahasz albo w ogóle nie zamierzasz iść na wybory. Tak czy inaczej chcemy pomóc Ci w podjęciu wyborczej decyzji. Jakakolwiek by ona była, niech będzie świadoma. Dlatego wraz z MamPrawoWiedziec.pl rozpoczęliśmy akcję Twój Głos.

Chcesz porównać swoje poglądy z opiniami kandydatów na prezydenta? Rozwiąż nasz test wyborczy, który może Ci pomóc w podjęciu decyzji o tym, na kogo zagłosować

Kandydaci na prezydenta odpowiadają na pytania

Nasze kwestionariusze trafiły do wszystkich pretendentów do urzędu prezydenckiego, którzy zebrali 100 tys. podpisów i zarejestrowali swoje kandydatury (kandydaci, których nie ma na powyższej grafice, nie odpowiedzieli na zadane pytania). Co tydzień publikowaliśmy kolejny kwestionariusz z podziałem na zagadnienia. Na krótko przed pierwszą turą wyborów prezentujemy wszystkie zebrane odpowiedzi konkretnych kandydatów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Możecie też zapoznać się z odpowiedziami kandydatów podzielonymi według zagadnień.

Bazy NATO w Polsce >>>

Refundacja in vitro >>>

Polityczne wzory kandydatów >>>

Wysłanie broni na Ukrainę >>>

Plany ustawodawcze >>>

Związki partnerskie >>>

Konwencja antyprzemocowa >>>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: