Twój Głos. Janusz Korwin-Mikke odpowiada na Wasze pytania

Już wkrótce wybory prezydenckie. Warto wziąć w nich udział. I warto głosować świadomie. Dlatego w ramach akcji Gazeta.pl i MamPrawoWiedziec.pl zachęcaliśmy Was do zadawania pytań kandydatom. Na kilka z nich odpowiada dziś Janusz Korwin-Mikke.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas10 maja Polacy będą wybierać prezydenta. Być może masz już swojego kandydata, być może wciąż się wahasz albo w ogóle nie zamierzasz iść na wybory. Tak czy inaczej, chcemy pomóc Ci w podjęciu wyborczej decyzji. Jakakolwiek by ona była, niech będzie świadoma. Dlatego wraz z MamPrawoWiedziec.pl zorganizowaliśmy akcję Twój Głos. Każdy biorący w niej udział miał szansę, by kandydaci usłyszeli jego pytanie.

W ramach akcji Twój Głos znani Polacy nagrali krótkie filmy ze swoimi pytaniami do kandydatów, poruszając ważne dla nich zagadnienia. Taką samą szansę daliśmy wszystkim internautom, którzy mogli nagrać wideo ze swoim pytaniem.

Zobacz wideo

Spośród nadesłanych filmików wybraliśmy te najciekawsze, najważniejsze i najbardziej kreatywne, po czym przekazaliśmy je startującym w wyborach - oto odpowiedzi Janusza Korwin-Mikkego na wybrane przez niego pytania. Już wkrótce będziemy publikować nagrania z udziałem kolejnych kandydatów.

Zobacz wideo

Magdalena Ogórek odpowiada na Wasze pytania >>>

Janusz Palikot odpowiada na Wasze pytania >>>

Adam Jarubas odpowiada na Wasze pytania >>>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: