Twój Głos. Magdalena Ogórek odpowiada na Wasze pytania

Już wkrótce wybory prezydenckie. Warto wziąć w nich udział. I warto głosować świadomie. Dlatego w ramach akcji Gazeta.pl i MamPrawoWiedziec.pl zachęcaliśmy Was do zadawania pytań kandydatom. Na kilka z nich odpowiada dziś Magdalena Ogórek.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas 10 maja Polacy będą wybierać prezydenta. Być może masz już swojego kandydata, być może wciąż się wahasz albo w ogóle nie zamierzasz iść na wybory. Tak czy inaczej, chcemy pomóc Ci w podjęciu wyborczej decyzji. Jakakolwiek by ona była, niech będzie świadoma.

Dlatego wraz z MamPrawoWiedziec.pl zorganizowaliśmy akcję Twój Głos. Biorąc w niej udział, każdy miał szansę, by kandydaci usłyszeli jego pytanie.

W ramach akcji Twój Głos znani Polacy nagrali krótkie filmy ze swoimi pytaniami do kandydatów, poruszając ważne dla nich zagadnienia. Taką samą szansę daliśmy wszystkim internautom, którzy mogli nagrać krótki film z pytaniem do kandydatów. Wybraliśmy spośród nich te najciekawsze, najważniejsze i najbardziej kreatywne, po czym przekazaliśmy je kandydatom - oto pierwsza część odpowiedzi Magdaleny Ogórek na wybrane przez nią pytania. Już wkrótce będziemy publikować odpowiedzi kolejnych kandydatów.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: