Co z refundacją in vitro?

Wszystkim kandydatom na prezydenta, którym udało się zebrać 100 tys. podpisów i zarejestrować swoje kandydatury, przesłaliśmy jednobrzmiące kwestionariusze dotyczące ważnych dla Polski spraw. Większość odesłała swoje odpowiedzi - będziemy je publikować w najbliższych tygodniach. Dziś prezentujemy, co kandydaci mieli do powiedzenia na temat refundacji in vitro.

10 maja Polacy będą wybierać prezydenta. Być może masz już swojego kandydata, być może wciąż się wahasz albo w ogóle nie zamierzasz iść na wybory. Tak czy inaczej, chcemy pomóc Ci w podjęciu wyborczej decyzji. Jakakolwiek by ona nie była, niech będzie świadoma. Dlatego wraz z MamPrawoWiedziec.pl rozpoczęliśmy akcję Twój Głos.

W ramach naszego przedsięwzięcia nie tylko gromadzimy pytania do kandydatów przesyłane nam przez internautów i naszych partnerów (o czym więcej na stronie Gazeta.pl/twojglos ), ale także sami pytamy o ważne dla Polski sprawy.

Nasze kwestionariusze trafiły do wszystkich pretendentów do urzędu prezydenckiego, którzy zebrali 100 tys. podpisów i zarejestrowali swoje kandydatury (kandydaci, których nie ma na powyższej grafice, nie odpowiedzieli na zadane pytania). Większość odesłała swoje odpowiedzi - będziemy je publikować w najbliższych tygodniach. Pierwszy kwestionariusz dotyczył bezpieczeństwa i baz NATO w Polsce , dziś prezentujemy poglądy kandydatów na temat refundacji in vitro.

KwestionariuszKwestionariusz Fot. Gazeta.pl Fot. Gazeta.pl

Warto przeczytać: "Nie przeproszę, że urodziłam" - historie rodzin, które zdecydowały się na in vitro >>

Chcesz porównać swoje poglądy z opiniami kandydatów na prezydenta? Rozwiąż nasz test wyborczy , który może Ci pomóc w podjęciu decyzji o tym, na kogo zagłosować.

Więcej o: