Kosin. Kombajn przewrócił na dach. Nie żyje rolnik

Kierujący kombajnem mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał z pola i wjechał do rowu melioracyjnego. Kombajn przewrócił na dach - informuje o tragicznym zdarzeniu w miejscowości Kosin (woj. lubelskie) Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku. Mężczyzny nie udało się uratować.

W sobotę ok. godz. 9 w miejscowości Kosin w gminie Annopol podczas prac polowych doszło do tragicznego wypadku. Jak przekazała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku, kierujący kombajnem mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał z pola i wjechał do rowu melioracyjnego. Maszyna przewróciła się na dach, a rolnik znalazł się pod wodą. Nie był w stanie samodzielnie wydostać się z kombajnu.

Kosin. Śmiertelny wypadek podczas prac polowych

"Mężczyzna został wydobyty przez świadków zdarzenia i funkcjonariuszy policji, którzy przystąpili do reanimacji. Pomimo udzielonej pomocy przez przybyłe pogotowie ratunkowe i LPR, nie udało się uratować życia kierowcy kombajnu" - przekazały służby. Jak wskazano, sprawa jest wyjaśniana. Aktualnie strażacy nie komentują zdarzenia. Rzecznik prasowy komendy będzie dostępny w poniedziałek. 

Więcej o: