Lubelskie: Karambol na drodze 835. W wypadku ciężarówka pełna piwa [FOTO]

Do groźnie wyglądającego karambolu, w którym uczestniczyły cztery auta doszło dziś ok. godziny 10 w Niemirowie (woj. lubelskie). Droga wojewódzka Nr 835 była całkowicie nieprzejezdna przez nieomal 4 godziny. Policja zarządziła objazdy.

- Do zdarzenia doszło na niebezpiecznym zakręcie w miejscowości Niemirów - pisze na Alert24 "JonL". Według informacji pracownika lubelskiej policji w zderzeniu brały udział trzy samochody. Osobowy fiat i ciężarówki man i volvo. - Według wstępnych ustaleń kierowca mana nie dostosował prędkości do warunków. Naczepę samochodu zarzuciło na sąsiedni pas, gdzie uderzył w nią osobowy fiat, a w niego druga ciężarówka - mówi policjant.

W wypadku ucierpieli kierowcy osobowego samochodu i volvo. Obaj z potłuczeniami i ranami ciętymi trafili do szpitala, skąd zostali wypisani na własną prośbę.

- W wyniku zderzenia aut na jezdnię wysypały się skrzynki z piwem, które przewoził ciężarowy Man. Rozbite szkło butelek rozsypało się na odcinku kilkudziesięciu metrów - pisze "JonL". Droga była całkowicie nieprzejezdna przez ponad 4 godziny.