Gadżety z Akcji Krzyż i hełm "Obrońca krzyża" na Allegro

"Przeciwnicy krzyża wyprzedają Pamiątki po Akcji Krzyż na Allegro" - napisał na Alert24 czytelnik o nicku Internauta. Rzeczywiście - na Allegro jest kilka aukcji, w których można kupić m.in. plakat, który pokazywali na Krakowskim Przedmieściu zwolennicy przeniesienia krzyża oraz... wojskowy hełm - "artefakt niezbędny w walce z masonerią".

Prześmiewcza aukcja hełmu obrońców krzyża cieszy się sporą popularnością. Wystartowała 15 sierpnia a licytujący podbili cenę hełmu do 51 złotych. Nie ma wątpliwości, że sprzedający nie darzy obrońców krzyża przed Pałacem Prezydenckim specjalnym szacunkiem. Tak pisze o sprzedawanym hełmie: "Chyba nikomu nie muszę przedstawiać jego właściwości: +55 do obrony przy starciu bezpośrednim z komunistami i masonami, wykrywa na 10 km satanistów i rozpędza tłum podczas manifestacji przeciwko krzyżowi oraz +90% do skuteczności modlitw."

Nasz czytelnik podesłał też linki do aukcji utworzonych przez jednego z uczestników happeningu "Akcja krzyż". Do kupienia są plakat z hasłem "Chcemy koło zamiast krzyża" i koszulka, w której po Krakowskim Przedmieściu paradował twórca plakatu . "Oryginalny jedyny i własnoręcznie zrobiony t-shirt z kołami w rozmiarze L, noszony tylko raz podczas akcji "Chcemy Koło Zamiast Krzyża" w ramach Akcji Krzyż na Krakowskim Przedmieściu przed Pałacem Prezydenckim 9.08.2010 od godziny 23:30 do 4:50" - zachęca sprzedający. Na razie bezskutecznie - kupujących brak.

Miss Universe 2010: która zostanie najpiękniejszą? [ZDJĘCIA] Kliknij na zdjęcie, aby obejrzeć galerię: