Nie działa strona ZTM. "Przekroczony limit danych"?

Strona internetowa warszawskiego Zarządu Transportu Miejskiego zablokowana z powodu "przekroczenia limitu transferu danych"? Nie, to tylko awaria spowodowana przenoszeniem strony na inny serwer. Operacja potrwa... cały dzień?

Warszawiaków, którzy dzisiaj rano chcieli sprawdzić połączenia autobusowe lub tramwajowe, czekała przykra niespodzianka. Po otwarciu strony www.ztm.waw.pl zobaczyli informację, że strona została zablokowana, ponieważ limit transferu danych został przekroczony.

- Już drugiego sierpnia został wykorzystany miesięczny limit transferu danych - nie mogą uwierzyć nasi czytelnicy. "Naim" dodaje: - Przecież to jakaś farsa, że kluczowa strona komunikacji miejskiej ma limit danych!

- Przenosimy stronę internetową na inny serwer, dlatego strona jest niedostępna - informuje Igor Krajnow, rzecznik ZTM. - Chcieliśmy zrobić to w nocy, ale niestety nie dograliśmy tego z informatykami - dodaje.

Jak informuje, rozkłady jazdy będą dostępne dla internautów tak szybko jak to będzie możliwe, a wszystkie podstawowe informacje znajdą się w sieci najpóźniej jutro .

Więcej o: