Dziwna strona Deutsche Banku. "To tylko aktualizacja. Wszystko działa" - mówi rzecznik

Na stronie Deutsche Banku od rana pojawia się informacja o aktualizacji i linki prowadzące bezpośrednio do stron bankowości elektronicznej "Czy to prawdziwa informacja? Czy to nie jakiś atak?" - pytają czytelnicy. Poza stroną główną wszystkie strony służące do obsługi konta e działają normalnie. Brakuje tylko części marketingowo-informacyjnej. Aktualizacja zakończy się dziś po południu.

Na stronie głównej Deutsche Banku widać dziś od rana tylko informację o aktualizacji strony i linki prowadzące do stron obsługi kont internetowych. Dostajemy na Alert24 sygnały od zaniepokojonych klientów banku.

- Co się dzieje ze stroną Deutsche Banku? Czy to poprawny adres strony? - pyta "particle.pl". Alertowicz obawia się, że strona mogła zostać zaatakowana.

- Czy serwis transakcyjny nie działa? - pyta Joachim. Mówi, że sytuacja trwa od dzisiejszego poranka.

Jak powiedziała nam Sabina Salamon, rzecznik Deutsche Banku, trwa aktualizacja strony głównej, natomiast wszystkie strony związane z obsługą kont działają prawidłowo, a wszystkie transakcje z nich przeprowadzone będą działać bez problemu.

- Linki są absolutnie bezpieczne, prowadzą tam, gdzie zawsze - mówi rzecznik. Aktualizacja powinna zakończyć się dziś po południu. - Serdecznie przepraszamy, jeśli ktoś poczuł się zaniepokojony - dodaje.

Alert24 jest dla ludzi. Pisz o tym, co dla Ciebie ważne