Jaroslawkaczynski.pl prowadzi do... strony Bronisława Komorowskiego - to protest

Na Alert24 dostaliśmy informację od czytelnika, że po wpisaniu jaroslawkaczynski.pl zostaniemy przekierowani na stronę Bronisława Komorowskiego. Strona linkuje do artykułu z wczorajszej wypowiedzi premiera Donalda Tuska, w której padają ostre słowa pod adresem prezesa PiS. Domena jest wystawiona na Allegro. Sztab Komorowskiego nic nie wiedział o tej akcji. Koło 17 właściciel akcję zakończył.

- Zobaczcie, gdzie skieruje was, jak wpiszecie jaroslawkaczynski.pl - napisał na Alert24 "michalfin". Strona skierowała nas do wczorajszego artykułu na stronie... Bronisława Komorowskiego. Artykuł zawiera wczorajszą wypowiedź premiera Tuska "Jarosław Kaczyński jest gwarancją destrukcji i chaosu.

- Taki tekst znalazł się wczoraj na naszej stronie - mówi Agnieszka Pomaska ze sztabu wyborczego kandydata PO. Natomiast o przekierowaniu ze strony jaroslawkaczynski.pl dopiero się dowiedziała. - Spróbujemy sprawdzić do kogo należy ta strona - mówi.

Domena jaroslawkaczynski.pl jest wystawiona na Allegro. W tej chwili na licytacji oferowana jest za nią kwota 100 tys. złotych.

Oficjalną stroną Jarosława Kaczyńskiego jest strona jaroslawkaczynski.info .

Własciciel strony - protestowałem, bo euro2012.pl jest w prywatnych rękach.

- Nie jestem związany z żadną opcją polityczną - mówił właściciel strony. Mówi, że przekierowanie na stronę Bronisława Komorowskiego to forma protestu. - Zwracam uwagę na to, że domena Euro2012.pl jest w prywatnych rękach. Prezydent, ktokolwiek by nim nie był, powinien zająć się tą sprawą, bo takie działania jak moje pokazują, co może się w takim wypadku stać - tłumaczył. Dodawał też, że sztab Jarosława Kaczyńskiego musiał wydać masę pieniędzy na pozycjonowanie swojej strony, zamiast wykupić domenę z końcówką .pl.

Około godziny 17 adres przestał przekierowywać na stronę Bronisława Komorowskiego.