Jak głosuje Polonia? [WASZE ZDJĘCIA]

Dziś w wyborach prezydenckich głosują Polacy w kraju i w państwach europejskich. Wczoraj prezydenta wybierała Polonia w USA, Kanadzie i państwach Ameryki Łacińskiej. Na Alert24 cały czas dostajemy wasze zdjęcia z lokali wyborczych zagranicą.

Multimedialny wieczór wyborczy Gazeta.pl i TOK FM . Wyniki, analizy, goście i relacje ze sztabów. Na żywo w niedzielę od 20.00. Zapraszamy!

Alertowiczka Marta wysłała nam zdjęcia z komisji wyborczej w Passaic (stan New Jersey), zrobione wczoraj o godzinie 9 rano.

Wybory prezydenckie w Ambasadzie Polskiej w Berlinie udokumentował dla nas z kolei Alertowicz A.Domin, który na głosowanie udał się dziś około południa.

Na wyborczej mapie nie zabrakło także Moskwy - stamtąd swoje zdjęcia nadesłał Alertowicz Michał. "Członkowie Komisji mówią o sporej frekwencji. Pogoda zachęca do spacerów, w tym na Wybory" - napisał do nas Michał.

Dochodzą też do nas zawiadomienia o agitacji w czasie trwania wyborów. Internauta Marcin napisał, że przed Ambasadą RP w Londynie rozdawane są ulotki i wywieszone transparenty z hasłami. Incydent ten zbulwersował wielu Polaków, którzy tam głosowali.

Więcej o: