Potężny traktor wiezie rakietę ulicami Warszawy - policja nic nie wie

O godz. 13 dostaliśmy informację, że ulicami stolicy przemieszcza się olbrzymi traktor ciągnący na naczepie rakietę lub jej atrapę. Policja nie została poinformowana o takiej akcji. Traktor jechał z Marek, kieruje się w stronę Dworca Centralnego.

- Po Warszawie jeździ traktor, który ciągnie za sobą olbrzymią rakietę! - pisze na Alert24 "warszawiak" -Wydawało im się, że widziałem obok tego ludzi w krawatach Samoobrony. Podejrzewam więc, że może mieć to związek z wyborami - pisze. Jednak w sztabie wyborczym Andrzeja Leppera nie wiadomo nic o takiej akcji. Rakieta wjechała do Warszawy od strony Marek i kieruje się w kierunku Dworca Centralnego. - Po alejach Jerozolimskich jedzie traktor z rakietą - pisze ok. 14.30 Kamil.

- Policja nie została powiadomiona o takim wydarzeniu - mówi Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji.

Wiesz więcej? Poinformuj Alert24

O 15 traktor widziany był na trasie łazienkowskiej.

- Nie mamy zgłoszeń o takim pojeździe - mówi dyżurny warszawskiej drogówki.

Nic nie wie o poruszającym się pojeździe także Zarząd Dróg Miejskich - Póki pojazd się porusza, nie leży w naszej kompetencji - mówi pracownica działu Informacji i Promocji ZDM. Tłumaczy, że nie mają żadnych informacji o tym pojeździe, ani nie wydawali zgody na zablokowanie pasa ruchu.

Traktor z rakietą na ulicach stolicy