Plakaty wyborcze w dziwnych miejscach i kontekstach? Wyślij je na Alert

Dostajemy na Alert24 informacje o plakatach wyborczych znajdujących się w dziwnych miejscach, akcjach zwolenników i przeciwników kandydatów... Czekamy na wasze zdjęcia plakatów w nietypowych miejscach. Interesują nas wszyscy kandydaci!

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ, KTÓRE JUŻ MAMY

Od początku kampanii docierają do nas zdjęcia plakatów wyborczych w różnych, czasem dziwnych i zaskakujących sytuacjach. Kampania, poza tym, że trwa w telewizyjnych spotach, debatach i w internecie, toczy się na ulicach.

Szkoła podstawowa 340, warszawskie Kabaty fot. Alert24

Dostaliśmy od was między innymi informację o plakatach Jarosława Kaczyńskiego w kościelnej gablocie , promocji tego samego kandydata w trakcie uroczystości beatyfikacyjnych księdza Jerzego Popiełuszki . Niektórzy Alertowicze zastanawiają się, czy nie mają już obsesji w wyszukiwaniu plakatów i billboardów wyborczych - tak jak "zxcv", który pisze nam, że w Krakowie zauważył billboardy SKOK, które "stylistyką są uderzająco podobne do billbordów wyborczych Jarosława Kaczyńskiego". Zastanawia nas, czy to efekt wzmożonej działalności PiS, czy inni kandydaci nie popełniają wpadek, czy po prostu Alertowicze najbardziej wyczuleni są na plakaty Jarosława Kaczyńskiego? Alert24 czeka na wasze zdjęcia ciekawych akcji wyborczych - każdego kandydata!

Więcej o: