Duża awaria mBanku. Ludzie nie mają od rana dostępu do pieniędzy

Alertowicze z całej Polski informują nas, że mają problem z logowaniem do konta. - Nie można się od rana zalogować i jak tu przelać ZUS? - pyta jeden z nich. Bank potwierdza - mamy awarię, nie wiemy jak długo potrwa.

Kolejne informacje o kłopotach z działaniem serwisu przekazują nam klienci banku m.in. z woj. małopolskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego i podlaskiego.

Osobom, które chcą zalogować się do konta wyświetla się komunikat. "Przykro nam, usługa w tej chwili jest niedostępna. Prosimy spróbować ponownie". Wiesz więcej? Poinformuj Alert24 - Nie można się od rana zalogować i jak tu przelać ZUS - pisze jeden z Alertowiczów.

Na stronie internetowej banku pojawił się tylko komunikat o kłopotach: "Informujemy, że w dniu dzisiejszym występują ograniczenia w dostępie do serwisu transakcyjnego mBanku. Pracujemy nad przywróceniem pełnej dostępności serwisu.Za utrudnienia przepraszamy."

Krzysztof Olszewski, rzecznik prasowy MBanku potwierdził, że w przypadku części klientów mogą występować problemy z zalogowaniem się do systemu transakcyjnego mBanku. - Pracujemy nad rozwiązaniem problemu i przywróceniem pełnego dostępu do systemu tak szybko, jak będzie to możliwe. Pieniądze naszych klientów są bezpieczne - zapewnił rzecznik.

Serwis transakcyjny mBanku obsługuje około 2 milionów klientów. Część z nich mimo ograniczeń może korzystać z serwisu.