Tragiczny wypadek motocykla. Zginęli mężczyzna i kobieta

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Skała na drodze w kierunku Ojcowa (powiat Krakowski) wczoraj około godz. 21.

Masz zdjęcia? Wyślij je na Alert24

- Prawdopodobnie kierujący motocyklem na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem i z dużą siłą uderzył w barierę drogową. W wyniku wypadku zmarły dwie młode osoby podróżujące motocyklem. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana - napisał na Alert24 Marek. Wiesz więcej? Poinformuj Alert24

Małopolska policja dodaje szczegóły.

Do wypadku motocyklisty na ul. Ojcowskiej w miejscowości Skała (pow. krakowski) doszło po godz. 21. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Kawasaki wraz z pasażerem, jadąc prawym pasem ruchu w kierunku Ojcowa, na łuku drogi w lewo utracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego motocykl się przewrócił na bok, a następnie zjechał z jezdni na prawą stronę drogi, gdzie uderzył w barierę energochłonną.

Jadący motocyklem 28-letni mieszkaniec Skawiny i 24-letnia mieszkanka Skały ponieśli śmierć na miejscu. Policja ustala, kto w chwili wypadku kierował pojazdem.

Więcej o: