Lech-kaczynski.info - domena na sprzedaż, cena wywoławcza: 20 tys. zł

Informację o skandalicznej aukcji dostaliśmy na Alert24. Na Allegro pojawiła się oferta sprzedaży domeny Lech-kaczynski.info. Za 20 tys. zł. - Znów ktoś chce zrobić na tragedii - komentuje Dorota, która przekazała nam informację.

Kiedy na Allegro pojawiła się oferta? Nie wiadomo, ale jak dotąd nie znalazł się nikt, kto zechciałby ją licytować. Udało się nam zdobyć kontakt.

Nasz rozmówca używający na serwisie aukcyjnym imienia "Bartek" brzmiał jak nastolatek. Był zainteresowany tylko tym, czy chcemy kupić domenę i za ile. Nie widział w tej transakcji nic niestosownego. Proponował nawet obniżenie ceny.

Domena z nazwiskiem tragicznie zmarłego prezydenta nie jest jedyną stroną związaną z tragedią, której domena została wystawiona na sprzedaż w internecie. Druga znaleziona przez nas - Katyn.eu - została wystawiona bez ceny minimalnej. Można ją obecnie kupić za 155 złotych. I w tym wypadku ludzi chcących zrobić interes na tragicznym wypadku prezydenckiego samolotu nie brakuje.

Nie jest to pierwszy przypadek żerowania na śmierci prezydenckiej pary. Wcześniej Alert24.pl pisał o spamerach używających nazwiska Marii Kaczyńskiej , ofertach wynajęcia mieszkań z "widokiem na pogrzeb" i możliwości wpisania się do "księgi kondolencyjnej" po wpłacie 60 złotych .

Więcej o: