Najlepsze newsy lutego. Przeczytaj, co było hitem

Koniec miesiąca, więc tradycyjnie przyznajemy narody i wyróżnienia dla najlepszych i najciekawszych newsów.

Mamy konto na Facebooku. Zostań naszym fanem Alert24 nagradza i wyróżnia Alertowiczów, którzy informują nas o najciekawszych tematach.

W tym miesiącu nagrodę dostanie pan Cezary z Warszawy, który poinformował nas o tym, że w jednym ze stołecznych szpitali malutkim dzieciom wbija się wenflony dla dorosłych. Strawą zainteresowała się "Gazeta Stołeczna". Alertowicz dostanie zestaw książek i płyt z kolekcji "Dekady".

Przeczytaj artykuł o tym tutaj

Pan Marcin z Łodzi również dostaje nagrodę za bardzo ciekawy i bulwersujący temat - przyłapał strażników miejskich jak zaparkowali w niedozwolonym miejscu, żeby iść do osiedlowego sklepiku na zakupy. Sprawę pociągnęły inne media, w tym GW w Łodzi, a sprawa żyła długo - okazało się bowiem, że lista win strażników miejskich jest o wiele dłuższa i nie tylko w Łodzi.

Strażnicy parkują, ale tylko na chwilę - czytaj

Wyróżnienia honorowe dostają osoby, które nas poinformowały o:

- kontrowersyjnym wpisie na oficjalnej stronie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wykładowca życzył studentom, który nie zdali egzaminu poprawkowego z mikroekonomii "sympatycznej pracy w KFC". I jeszcze kilku innych rzeczy.

Czytaj czemu może życzyć wykładowca o specyficznym poczuciu humoru

- fałszywym - jak się okazało - alarmie bombowym w sądzie w Piotrkowie Trubunalskim. Ktoś zadzwonił z informacją, że w sądzie jest bomba akurat w dniu, kiedy miał być ogłoszony wyrok ws. seksafery w samoobronie.

Czytaj więcej o nerwowym poszukiwaniu bomby, której nie było

Wyróżniamy też newsy, które udowadniają, że świetnie reagujecie na to, co pojawia się w sieci i trzymacie "rękę na pulsie" internetu.

Dzięki Wam dowiedzieliśmy się o kuriozalnym wpisie na blogu europosła PiS, Marka Migalskiego, który bije w swoją macierzystą partię i zarzuca jej "robienie świństwa" .

Wypatrzyliście też, jak ludzie na Facebooku skrzykują się w grupy, żeby przejąć na razie bezdomną prestiżową imprezę - Camerimage. Czytaj więcej