Woda się leje. Na ulicach błoto i gigantyczne kałuże

Na radomskim osiedlu od soboty nie ma zimnej wody. Mieszkańcy nie wiedzą, co się dzieje. Dopiero dziś na miejscu pojawiła się koparka.

Czytelniczka Melinek napisała na Alert24 - Na osiedlu Gołębiów przy ul. ks. Skorupki 12 w Radomiu jest awaria. Od soboty wieczorem nie ma zimnej wody w kilkunastu blokach. Wykopano dół, z którego zgromadzona woda wylewa się na ulice, robią się gigantyczne kałuże i błoto. Nie ma beczkowozów, ludzie muszą kupować wodę zdatną do picia w okolicznych sklepach pisze Alertowiczka. Mieszkańcy narzekają, że nie ma informacji, co jest powodem awarii, mieszkańcy obawiają się czy wyciekająca woda nie zostanie doliczona do ich rachunku.

Radomskie Wodociągi poinformowały, iż sprawą zajmuję się Radomska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Spółdzielnia nie udziela informacji w sprawie awarii. Poinformowano Nas, że mieszkańcy wiedzą, co się dzieje i kiedy awaria zostanie usunięta.

Według najnowszych informacji pod blokiem pojawiła się koparka. Jak poinformowała Nas osoba pracująca w Wodociągach nie wiadomo kiedy awaria zostanie usunięta, ale na miejscu jest ekipa, która stara się rozwiązać ten problem.

Więcej o: