Londyn znowu zasypał śnieg

- Południe Londynu znalazło się pod śniegiem - donoszą Alertowicze. Od kilku godzin nad stolicą Wielkiej Brytanii trwają opady śniegu. - Miasto najprawdopodobniej będzie całkowicie sparaliżowane - martwią się czytelnicy.

- Duże opady śniegu na południu Londynu. Porównywalne do tych, które nawiedziły to miejsce w lutym zeszłego roku - poinformował Alert24 Piotr. Jeszcze wczoraj śnieg sparaliżował Szkocję oraz północ Anglii, jednak jak informują media, w nocy śnieg zaczął sypać także nad południową Anglią. W ciągu kilku godzin, w niektórych regionach Wysp pojawiło się nawet 60 cm śniegu, który powaznie urudnia komunikację.

Komunikacyjny paraliż

Nagłe opady (większość śniegu spadło dzisiaj w nocy) poważnie pogorszyły sytuację na drogach krajowych. - Tylko przed chwilą, nad Londynem spadło według meteorologów około 5 cm śniegu. Spodziewane jest kolejne 30 cm - pisze Piotr. - Miasto zapewne (jak zwykle) będzie jutro kompletnie sparaliżowane - uważa.

Sytuacja na lotniskach jest jeszcze gorsza. Pasażerowie lecący z londyńskiego Heathrow, z Glasgow, Liverpoolu czy Leeds mogli czekać na swoje samoloty nawet po kilka godzin.

Masz zdjęcia? Wyślij je na Alert24

Więcej o: