Znikają litery z logo naszej-klasy. Moda na kradzieże napisu? "Niesmaczne"

Uważni Alertowcze wypatrzyli, że od kilku dni tajemnicze ludziki "kradną" kolejne litery z napisu Nasza-klasa.pl na stronie głównej popularnego serwisu społecznościowego. - To niesmaczne żarty z kradzieży napisu 'Arbeit macht frei'. Nasza-klasa odpowiada - To niedorzeczne.

- Logo portalu nasza-klasa od 2 stycznia w jednoznaczny sposób nawiązuje do ostatniej kradzieży napisu "Arbeit mach frei" z byłego obozu hitlerowskiego Auschwitz. Uważam taki działanie za skandal. Nie można tak drwić z tego wydarzenia. Czy nie można wpłynąć na naszą-klasę, aby logo zostało zmienione na pierwotne? - napisał korespondencja_przykawie.

Bartosz dodaje - Nasza-klasa robi sobie żarty z kradzieży napisu "Arbeit macht Frei". Przysłał nam również link to dyskusji internautów w serwisie Wykop.pl

Możliwe, że ma rację YtseMan, który spekuluje, że Nasza-Klasa szykuje się najprawdopodobniej do modernizacji swojego portalu, może nawet wprowadzenie nowego layoutu. - Logo na stronie głównej jest dzień w dzień systematycznie "rozbierane" przez małych robotników - napisał na Alert24.

- Rozpoczęliśmy pewien ciąg zmian, jego ostateczne rezultaty będą widoczne niebawem. Komentarze, jakoby nasz "remont" miał się w jakikolwiek sposób odnosić do ostatnich, przykrych wypadków w Oświęcimiu, są wysoce niedorzeczne - powiedziała nam Joanna Gajewska, rzeczniczka serwisu Nasza-Klasa.

Wiesz więcej? Poinformuj nas

Więcej o: