Wybierzcie Alert miesiąca

Zmieniamy zasady. Dajemy naszym Czytelnikom głos. To nie my, a Wy będziecie decydować, który z Alertowiczów zostanie nagrodzony za przysłane newsy. Możecie wybrać, co było dla Was najciekawsze, czego nie znaleźliście w innych serwisach, czym Was zaskoczyliśmy.

Nagrody to kolekcja "Dekady" i inne wydawnictwa "Gazety". Dotychczas przyznawaliśmy je co dwa tygodnie. Wybierała redakcja. Teraz pozwalamy Wam wybrać, który news zasługuje Waszym zdaniem na nagrodę. Dla ułatwienia podajemy kilka propozycji.

Naszych Ośmiu Wspaniałych:

* 5 listopada spaliła się Jadłodajna Filozoficzna w Warszawie.

WIĘCEJ

* 10 listopada opisaliśmy, jak sklepikarz broni się przed złodziejami. Kartką w formacie A4. WIĘCEJ

* W piątek 13 listopada opisaliśmy, jak wyglądał ostry dyżur w szpitalu na warszawskich Bielanach. WIĘCEJ

* W niedzielę 15 listopada dostaliśmy od jednego z Alertowiczów informację i zdjęcia z koszmarnego wypadku w Małopolsce. WIĘCEJ

* 20 listopada wybuchła afera o plagiat. Wojnę bloger-satyryk wygrał... anonimowy bloger. Krzysztof Daukszewicz przeprosił za wykorzystanie tekstu.

WIĘCEJ

* Na podstawie zgłoszeń Alertowiczów o ciałach dwóch dziewczynek, udało się nam ustalić, że po Wrocławiu krąży kolejna legenda miejska.

WIĘCEJ

* Pracodawca daje Ci premię. Super? Niekoniecznie. Bo to premia za "niechorowanie". Możesz obiecać, że nic Ci się nie stanie do końca roku?

WIĘCEJ

* Studentki jednej z wrocławskich uczelni żyją w strachu. W okolicy akademika nożownik napadł na młodą kobietę. A od dawna grasują tam ekshibicjoniści. WIĘCEJ

Czekamy na Wasze głosy do końca tygodnia

Na nagrodę listopada zasługuje news: