Wykolejona lokomotywa i wypadek pod Wrocławiem

Do kolizji na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło ok. godz. 16.30 w Długołęce, niedaleko Wrocławia. Zderzyły się pociąg i samochód. Niemal w tym samym czasie wykoleiła się lokomotywa tuż po odjeździe z dworca we Wrocławiu. są potężne opóźnienia.

Masz zdjęcia? Wyślij je nam - 605 24 24 24

Chrysler Voyager zderzył się z pociągiem w Długołęce (woj. dolnośląskie). Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Dwie osoby jadące samochodem cudem przeżyły wypadek.

Był to pociąg osobowy relacji Wrocław Główny - Oleśnica. Ruch na tej trasie był utrudniony przez kilka godzin. Wiesz więcej? Poinformuj Alert24 - Pasażerowie jak zawsze byli bez informacji, o której i w jaki sposób będą podróżować - pożalił się Alertowi24 internauta W.

Niemal w tym samym czasie doszło do innego zdarzenia na torach. Wykoleiły się lokomotywa i pierwszy wagon pociągu osobowego relacji Wrocław-Poznań. Do wypadku doszło ok. godz. 16.20 na wiadukcie na ul. Grabiszyńskiej. Ranna została jedna osoba. Trasa była zablokowana przez kilka godzin. CZYTAJ WIĘCEJ .

Opóźnienia do kilku godzin

Nawet trzy godziny opóźnienia mogą mieć pociągi które wyjeżdżają i wjeżdżają do Wrocławia. Trasy są sparaliżowane we wszystkich kierunkach: w kierunku Poznania, Leszna, Krotoszyna, Ostrowa Wielkopolskiego, Kluczborka, Oleśnicy, Wałbrzycha , Jeleniej Góry, Głogowa i Legnicy.

Pociąg Wrocław - Poznań, który wykoleił się w okolicach ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu całkowicie zablokował wiadukt. - Jeśli specjalna komisja zdecyduje, że ruch może odbywać się jednym torem, powoli pociągi będą mogły opuszczać Dworzec Główny. Teraz wagony, które pozostały na torach zostaną przesunięte na zwrotnice. Wykolejoną lokomotywę i pierwszy wagon będzie musiał ściągać z wiaduktu ciężki sprzęt - powiedział radiu TOK FM Oskar Olejnik z PKP.

Więcej o: