Kobieta wypadła z Trasy Łazienkowskiej i zaklinowała auto [ZDJĘCIA]

Kobieta jechała Trasą Łazienkowską w kierunku Saskiej Kępy. Nagle wjechała w barierkę energochłonną i wypadła z drogi. Auto zaklinowało się między estakadą a wiaduktem. Do wypadku doszło w Warszawie.

O wypadku powiadomiła Alert24 pani Monika: - Wypadek na Łazienkowskiej! Kobieta, nie wiem jakim cudem, wpadła samochodem między wiadukt a Trasę Łazienkowską, w dodatku w przeciwnym kierunku jazdy. Wyszła z tego o własnych siłach. Wiesz więcej? Masz zdjęcia? Poinformuj Alert24, 605 24 24 24, alert24@gazeta.pl

Do wypadku doszło w czwartek ok. godz. 22. Na razie nie są znane przyczyny. - Wiadomo tylko, że kobieta jechała toyotą yaris w kierunku Saskiej Kępy, gdy nagle uderzyła w barierkę energochłonną. Jej auto wyleciało w górę i wpadło między estakadę a wiadukt - powiedział dyżurny stołecznej policji.

Policjanci podejrzewają, że kobieta prawdopodobnie nie zauważyła bariery energochłonnej. Kobieta opuściła auto o własnych siłach. Samochodu jednak tak łatwo nie dało się wyciągnąć. Na miejsce trzeba było sprowadzić dźwig.

Znajdź nas Sprawdzaj, co się dzieje na Alercie. Jesteśmy na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter i Blip

Więcej o: