Bydgoszcz: Karetka wiozła dwuletnie dziecko. Zderzyła się z autem

Karetka transportowała do szpitala na sygnale dwuletnie dziecko. Gdy wjechała na czerwonym świetle na skrzyżowanie ulic Powstańców Wielkopolskich i Lelewela zderzyła się z fordem mondeo.

O wypadku poinformował Alert24 Szymon: - Do wypadku doszło ok. godz. 19.30. Karetka jechała na sygnale i zderzyła się z fordem mondeo. Karetka prawdopodobnie wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle, a kierowca Forda znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Karetka jechała do szpitala dziecięcego, natomiast kierowca forda wyjechał z ulicy Lelewela - napisał internauta. Wiesz więcej? Masz zdjęcia? Poinformuj Alert24, 605 24 24 24, alert24@gazeta.pl

Karetką było przewożone dwuletnie dziecko wraz z matką. Na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń. Ranny został jednak kierowca mondeo, który trafił do szpitala. Poturbowana została także załoga karetki, która trafiła na obserwację.

- Życiu dziecka nic nie zagraża, policjanci ustalają przyczyny wypadku - mówi Maciej Daszkiewicz z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Więcej o: