Wypadek w Kajetanach. Auto wbiło się w budynek

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Kajetanach koło Nadarzyna pod Warszawą. Kierowca alfy romeo z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. Zjechał na chodnik, uderzył w stojący niedaleko drogi budynek i przebił ścianę.

Wypadek miał miejsce ok. godz. 23:30 na ul Brzozowej w Kajetanach. - Kierowca alfy romeo jechał ul. Brzozową. Samochód nie wyhamował przed skrzyżowaniem i pojechał na wprost przez chodnik, między kilkoma drzewami i uderzył w budynek przebijając ścianę - napisał na Alert24 internauta "MKV" Kovalio. - Przed wypadkiem słychać było tylko dwa krótkie piski opon podczas hamowania. Kierowca musiał jechać sporo powyżej 100 km/h, a tam jest ograniczenie do 50 km/h - dodał Alertowicz.

Właściciel domu, gdy doszło do wypadku, spał po drugiej stronie budynku. Kierowcy i pasażerom, poza niegroźnymi ranami głowy oraz kostki, nic się nie stało. - Szczęście w nieszczęściu, że nikt akurat nie szedł chodnikiem ani nie przejeżdżał przez skrzyżowanie - dodał internauta.

Znajdź nas Sprawdzaj, co się dzieje na Alercie. Jesteśmy na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter i Blip

Więcej o: