Burza nad Wrocławiem. Uważaj jak jedziesz

Po nawałnicy kierowcy we Wrocławiu muszą liczyć się z utrudnieniami. Porywisty wiatr połamał gałęzie, część z nich leży na ulicach.

- Zerwana gałąź utrudnia ruch za Mostem Grunwaldzkim w kierunku Wybrzeża Wyspiańskiego - napisał na Alert XX. Wiesz więcej o utrudnieniach, korkach? Poinformuj Alert24 .

- W ciągu dwóch godzin nad Wrocławiem przeszła potężna burza. Porywisty wiatr, okresowe opady deszczu, a także intensywne i bardzo efektowne wyładowania atmosferyczne. Stanowisko kierowania straży pożarnej odebrało mnóstwo zgłoszeń o powalonych drzewach. Na terenie miasta bezustannie działa około dziesięciu zastępów strażackich z kilku jednostek ratowniczo - gaśniczych. Nie obyło się bez strat w podwrocławskich wioskach. Tam nieustannie pracują strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych. Powalone przez wiatr drzewa blokują drogi w centrum miasta, a także drogi krajowe pod miastem. Niektóre drzewa uszkodziły trakcje tramwajowe. Porywisty wiatr zerwał także części dachowe, które zagrażają przechodniom.

Mamy konto na Facebooku Zostań naszym fanem.

Więcej o: