Koncert Britney Spears odwołany. Organizator nie wie czemu

Organizator koncertu firma Adamiak Jazz twierdzi, że o odwołaniu koncertu dowiedziała się wczoraj. Winę za to przerzuca na artystkę i tłumaczy, że koncert trzeba było odwołać "z winy niezależnej od organizatorów". Dowiedz się jak odzyskać pieniądze za bilety.

Dowiedz się co zrobić, żeby odzyskać pieniądze za bilet

Grzegorz Jędrzejewski, przedstawiciel firmy Adamiak Jazz twierdzi, że koncert został odwołany "z przyczyn niezależnych od organizatorów. W internecie pojawiły się opinie, że winę za odwołanie koncertu ponosi firma Adamiak Jazz. Fani Britney zarzucają organizatorom, że ci za mało wypromowali koncert i przez to sprzedało się za mało biletów.

- Bzdura kompletna. Biletów sprzedało się dość sporo. Opinie zawiedzionych fanów są wyssane z palca - odpowiada na zarzuty fanów Jędrzejewski.

Z kolei sama Britney Spears chciała przyjechać do Polski. Na oficjalnej stronie artystki czytamy, że "koncert został odwołany przez polskiego sponsora, ze względu na warunki kontraktu, które nie mogły zostać spełnione".

Koncert miał się odbyć 24 lipca na warszawskim Służewcu. Warszawa była jednym z 63 miast jej światowej trasy koncertowej i jedynym, w którym koncert został odwołany. Na swojej stronie Britney Spears przeprasza fanów z Polski, ale także z całego świata, za to, że koncert nie może się odbyć.

Odzyskaj pieniądze za bilet

Fani, którzy kupili bilety na koncert za pośrednictwem stron internetowych, takich jak np. Ticketpro.pl, po zwrot pieniędzy muszą zgłaszać się bezpośrednio do nich. - Pozostali, którzy kupili bilety przez naszą stronę , muszą wypełnić specjalny formularz - powiedziała pracownica firmy Adamiak Jazz. W formularzu trzeba będzie podać numer konta, na który mają zostać zwrócone pieniądze oraz numer transakcji.

Jednak przed godz. 9 strona britneykoncert.pl nie działała, dlatego nie można było znaleźć wspomnianego formularza. - To niemożliwe. Zaraz powiem naszemu informatykowi, żeby to naprawił - dodała pracownica Adamiak Jazz.

Organizatorzy koncertu zapewniają, że osoby, które kupiły bilety przez ich stronę internetową już wczoraj wieczorem otrzymali maile z informacją, w jaki sposób odzyskać pieniądze. Miałeś iść na koncert? Jesteś oburzony tym, że się nie odbędzie? Wyraź swoją opinię na naszym alertowym forum.

Więcej o: