Były rektor Politechniki Łódzkiej zaśmieca miasto plakatami

Jan Krysiński, kandydat na europosła z listy Platformy Obywatelskiej, były rektor Politechniki Łódzkiej zaśmieca Łódź plakatami wyborczymi. Plakaty można spotkać zarówno na uczelni, jak i na ulicy.

- W poniedziałek zauważyłam nielegalnie rozwieszone plakaty Jana Krysińskiego, byłego rektora Politechniki. Po zaśmieceniu całej Politechniki Łódzkiej (za zgodą rektora więc zgodnie z prawem), Jan Krysiński rozwiesił plakaty na słupach i latarniach stojących wzdłuż ul. Retkińskiej. Chyba tego już za wiele - komentuje działania kandydata na europosła Maja, która przysłała nam zdjęcia plakatów.

"Złap plakat na zdjęciu!"

Dzięki Waszym zgłoszeniom powstała zawstydzająca galeria zdjęć kandydatów do Parlamentu Europejskiego, która pokazuje, gdzie najchętniej kandydaci rozwieszają swoje plakaty wyborcze. Przypomnijmy, że robią to nielegalnie. W rankingu kandydatów, którzy zaśmiecają miasta prowadzi Paweł Poncyliusz, kandydat z listy PiS. Wisi on dosłownie na każdym słupie i latarni w Piastowie pod Warszawą. W samej stolicy drogowcy zebrali już kilkadziesiąt nielegalnych plakatów, które poseł musi odebrać z siedziby ZDM-u razem z mandatem. Jeśli widziałeś plakat zawieszony w nielegalnym miejscu któregoś z kandydatów do Parlamentu Europejskiego, zrób zdjęcie i przyślij je na Alert24, 605 24 24 24

Przeczytaj także:

Poncyliusz ponownie przyłapany

Złap plakat na zdjęciu!

Więcej o: